شهردار شهرگلستان:

پروژه بلوار باغ مهندس سه مشکل اساسی منطقه را حل می کند/ سالن ورزشی شهرک امام حسین (ع) به زودی به بهره‌برداری می رسد

شهردار شهرگلستان گفت: تکمیل پروژه بلوار باغ مهندس تا شهرک الهیه باعث رفع سه مشکل اساسی در این بخش از شهرگلستان خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با اشاره به روند مناسب اجرای پروژه بلوار باغ مهندس تا شهرک الهیه، اظهار داشت: درحال حاضر این پروژه به پیشرفت ۶۵ درصدی رسیده است و با سرعت مناسبی درحال پیشرفت می باشد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات اجرای پروژه مذکور در شهرگلستان، تبیین کرد: طول مسیر این پروژه ۶۰۰ متر و عرض میانگین ۳۰ متر و به صورت رفت و برگشت در حد فاصل شهرک باغ مهندس و شهرک الهیه درحال احداث می باشد و عملیات اجرایی این پروژه تاکنون خاکبرداری، زیرسازی، مخلوط‌ریزی، لوله گذاری و جدول گذاری بوده است که درحال حاضر این طرح برای آسفالت مکانیزه آماده می شود.

علیرضا عرب باتاکید بر شرایط نامساعد این منطقه در گذشته، اذعان داشت: در گذشته این منطقه با پساب‌ها به لجنزار تبدیل می شد که همین امر سبب نارضایتی شهروندان بهارستانی شده بود اما با احداث خیابان، در انتهای خیابان پرفسور هشترودی سه مشکل اساسی این بخش از شهرگلستان یعنی ترافیک باغ مهندس، مشکلات زیست محیطی و جمع‌آوری آب‌های سطحی این محله ساماندهی می شود.

وی همچنین در خصوص اجرای پروژه‌های عمرانی مختلف در سطح شهرگلستان، تصریح کرد: بدون تردید شکوفایی طرح‌های عمرانی شهرداری و شورای اسلامی شهر تا به امروز برای شهروندان قابل مشاهد بوده است.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به پروژه‌های ورزشی درحال اجرا در شهرگلستان، خاطرنشان کرد: پروژه سالن ورزشی چند منظوره شهرک امام حسین (ع) به صورت ضربتی تا ۶۰ روز دیگر بهره‌برداری می شود و سالن زورخانه‌ای شهرگلستان نیز با روند خوبی درحال پیشرفت بوده و در اینده نزدیک تکمیل می گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.