سرپرست شهرداری شهرگلستان:

پروژه احداث خانه کشتی در گلستان درحال اجرا می باشد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: پروژه احداث خانه کشتی به جهت ایجاد امکانات لازم برای ورزشکاران بهارستانی در شهرگلستان درحال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به پروژه احداث خانه کشتی شهرگلستان، اذعان داشت: اسکلت‌های فلزی خانه کشتی توسط مجموعه مدیریت شهری درحال احداث می باشد و پروژه مذکور با روند مناسبی درحال پیشرفت است.

وی در ادامه با بیان اهداف احداث خانه کشتی در شهرگلستان، تشریح کرد: کشتی‌خیز بودن این منطقه و همچنین استقبال جوانان از این ورزش پایه را می توان به عنوان اصلی‌ترین اهداف و دلایل اجرای این پروژه در سطح شهر برشمرد.

فرزین در رابطه با دیدگاه مجموعه مدیریت شهری نسبت به ورزش و اقدامات ورزشی، گفت: یکی از دیدگاه‌های حاکم بر مدیریت شهری علاوه‌بر نیم نگاه به ورزش حرفه‌ای در شهرگلستان، توجه به ورزش‌های پایه و محله‌ای می باشد تا ورزش به درون خانواده‌های گلستانی نفوذ کرده و به آن پرداخته شود، که کشتی نیز جزو ورزش‌های دارای بهره‌وری بالا به حساب می آید.

وی همچنین به اهمیت و جایگاه ورزش در بین جوانان گلستانی اشاره کرد و اظهار داشت: بدون تردید اگر به موضوعات این چنینی توجه کافی نشود خطراتی که در کمین جوانان ما است باعث ایجاد مشکلات عدیده برای آن‌ها خواهد شد، چراکه ورزش سبب بیمه شدن جوانان در برابر هجمه‌های فرهنگی و اجتماعی است و جوانان با ورزش علاوه‌بر داشتن بدنی سالم، قهرمانی و پهلوانی از بصیرت دینی و معرفتی نیز برخوردار خواهند شد.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به جزئیات احداث خانه کشتی در شهرگلستان، خاطرنشان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۱۰۰ مترمربع و اعتبار اولیه ۷ میلیارد ریال درحال احداث می باشد و اسکلت‌های فلزی آن نصب شده و هم اکنون در مرحله دیوارچینی قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.