شهردار شهرصالحیه:

پروژه احداث استخر شهرصالحیه در مراحل پایانی قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه احداث استخر چندمنظوره شهرصالحیه که به دنبال مطالبات شهروندان در دستور کار قرار گرفت هم اکنون در مراحل پایانی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد آگاهی‌مند شهردار شهرصالحیه با اشاره به لزوم افزایش سرانه‌های تفریحی و ورزشی شهر، بیان داشت: پروژه استخر چندمنظوره شهرصالحیه به مساحت ۲ هزار مترمربع با مشارکت بخش خصوصی درحال حاضر وارد مرحله نازک‌کاری شده است.

وی در رابطه با جزئیات و اهمیت اجرای پروژه مذکور، تصریح کرد: این مجموعه بزرگ تفریحی و ورزشی در خیابان شهید غلامی و مجاورت آتش‌نشانی شماره ۲ شهرصالحیه قرار دارد که بدون شک به عنوان نخستین استخر این شهر در توسعه سرانه‌های عمومی نقش انکارناپذیری ایفا خواهد کرد.

آگاهی‌مند در ادامه باتاکید بر لزوم توجه به نیازها و مطالبات جدی شهروندان در توسعه ورزش‌های همگانی و گسترش عرصه‌های تفریحی، اظهار داشت: همین امر سبب شده است تا شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرصالحیه نسبت به اجرای پروژه‌های متنوع، اهتمام جدی از خود بروز نماید.

وی همچنین به بازدید اخیر اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان از مسیرهای دسترسی شهرصالحیه اشاره کرد و گفت: به دتبال این بازدیدها، جاده درختی شهر به همت واحد امانی به تعداد ۲۰ مورد از علائم ترافیکی تجهیز شد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اینکه رسیدگی به شرایط ترافیکی معابر شهر از جمله برنامه‌های مدیریت شهری در کاهش بار ترافیک و تلفات رانندگی است، افزود: در بازدید اخیر شورای حمل و نقل و ترافیک شهرستان بهارستان اقدامات صورت گرفته در این راستا توسط مجموعه مدیریت شهری صالحیه مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.