شهردار شهرصالحیه:

پروژه اتصال صالحیه به واوان، شهر را از بن بست خارج خواهد کرد

شهردار شهرصالحیه گفت: تکمیل پروژه اتصال صالحیه به واوان در بهمن ماه سال جاری، شهر را از بن بست خارج خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به اهمیت احداث پروژه کمربندی صالحیه – واوان ، بیان داشت: اجرای طرح اتصال شهرصالحیه به واوان در سال ۹۵ آغاز و با اهتمام شهرداری و شورای اسلامی شهر امروز به پیشرفت بیش از ۹۰ درصد نائل آمده است.

وی همچنین در تشریح جزئیات و روند پیشرفت این پروژه، گفت: این طرح که به نام بلوار شهید صیادشیرازی مزین گردیده بیش از یک کیلومتر طول و حاوی دو پل که هرکدام بر روی رودخانه سیاه آب و سالور است و در کل بیش از ۱۲۰ متر دهانه دارد، که تک تک جزئیات این طرح توسط مهندسین و کارشناسان بررسی و تایید گردیده است.

قربانی در ادامه با بیان اینکه پروژه اتصال شهرصالحیه به واوان در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید، اذعان داشت: درحال حاضر اجرای این طرح‌ در فاز احداث پل سالور موسوم به وحدت است که اخیراً بتن ریزی شمع‌های ضلع غربی آن به پایان رسیده است و به سرعت درحال پیشرفت می باشد.

وی باتاکید براینکه هدف اصلی شهرداری شهرصالحیه و شورای اسلامی شهر خدمت به شهروندان است، تبیین کرد: در صورت عدم بروز مشکل جدی این پروژه به طول یک کیلومتر برای رونمائی در بهمن ماه سال جاری و دهه فجر آماده می شود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به مشکلات عدیده موجود در سطح شهر به دلیل حضور درحاشیه و بن بست، خاطرنشان کرد: اجرای کمربندی صالحیه – واوان شهرصالحیه را از بن بست خارج خواهد کرد و به طور ترافیک سنگین شهرستان بهارستان با تکمیل این پروژه کاهش خواهد یافت.

درانتها ناگفته نماند که تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه مدیریت شهری صالحیه در راستای احداث این پروژه سبب ادامه‌دار بودن این طرح و عدم توقف آن توسط عده‌ای شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.