شهردار شهرصالحیه:

پروژه‌های گسترش راه‌های مواصلاتی، نقش حیاتی در شکوفایی شهرصالحیه دارند

شهردار شهرصالحیه گفت: پروژه‌های گسترش راه‌های مواصلاتی شهر نقش حیاتی و مهمی را در توسعه صالحیه ایفا می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه به اهمیت گسترش راه‌های مواصلاتی شهر اشاره کرد و گفت: این امر نقش حیاتی را در توسعه و شکوفایی ظرفیت‌های شهرصالحیه در جنبه‌های مختلف ایفا می کند و باید به آن توجه ویژه داشت.

وی در ادامه با تشریح جزئیات پروژه‌های گسترش راه‌های مواصلاتی شهر، بیان داشت: بازسازی جاده امامزاده باقر (ع)، احداث کمربندی صالحیه – واوان، توسعه خیابان سی متری ولیعصر (عج)، تعریض و بازگشائی خیابان شهید نقاوت در ۱۰۳ توافق، احداث خیابان ۹ دی و چهار میدان در محل‌های گوناگون بخشی از اقدامات ارزشمندی می باشد که در این راستا انجام شده است.

قربانی باتاکید بر اینکه از تمام توان برای اهتزار پرچم جمهوری اسلامی ایران بهره می گیریم، تشریح کرد: احداث ۶ مسیر دسترسی و ۲ میدان دیگر طی ۸ ماه اخیر قطعاً نشان از توقف ناپذیری حرکت چرخ‌های عمران شهرصالحیه در راستای توسعه زیربنایی شهر دارد.

وی در خصوص طرح‌های مواصلاتی اجرا شده در سطح شهرصالحیه، اظهار داشت: کلیه طرح‌های مواصلاتی شهرصالحیه منجر به ایجاد انضباط ترافیکی و پایداری آن و آماده‌سازی شهر به‌منظور رشد آتی خواهد شد.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به دیگر طرح‌های در دست اجرای مجموعه مدیریت شهری، افزود: احداث میدان شهید توانائی پور در ۳۰۰ مترمربع، ساماندهی اساسی انتهای خیابان شهید نقاوت در ۷۵۰۰ متر مربع شامل زیرسازی و روکش آسفالت، توسعه مسیرهای دسترسی از بوستان یاس تا میدان اختر به طول ۱۴۰۰ متر، احداث میدان‌ شکوفه در نقطه مرزی بین صالحیه و شهرگلستان در ۵۰۰ متر مربع و توسعه و اتصال خیابان ۱۵ متری اول به سی متری ولیعصر (عج) در ۴۰۰ متر از جمله طرح‌هایی است که در دستور کار شهرداری قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.