پروژه‌های نسیم شهر آماده افتتاح در دهه فجر می باشند

مسئولین بهارستانی با بازدید از پروژه‌های درحال اجرا در نسیم شهر، روند تکمیل این پروژه‌ها برای افتتاح در دهه فجر سال جاری را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان، قدرتعلی طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهری و شهرستانی در راستای بازدید، بررسی و نحوه اجرای و روند پیشرفت پروژه‌های دهه مبارک فجر، از پروژه‌های شهرداری نسیم شهر بازدید به عمل آوردند.

گفتنی است که مسئولین بهارستانی در ابتدا با حضور در محله حصارک پایین از پروژه درحال انجام فاز ۲ ساماندهی رودخانه سیاه آب نسیم شهر بازدید کردند و در ادامه مسئولین از محل احداث ساختمان پلیس و پارکینگ عمومی در جنب پارک نهج البلاغه بازدید و در جریان روند پیشرفت پروژه قرار گرفتند.

همچنین مسئولین شهرستان بهارستان با حضور در دانشگاه پیام‌نور واحد نسیم شهر، از محل اجرای توسعه و افرایش فضای سبز در محل محوطه این دانشگاه بازدید به عمل آوردند و پس از آن، از طبقه سوم این دانشگاه بازدید صورت گرفت که در این بازدید مقرر شد، مرکز رشد در طبقه سوم این دانشگاه راه اندازی شود.

بنابر این گزارش، در ادامه بازدیدهای صورت گرفته، از پروژه‌های پارک جنگلی نبوت در انتهای بلوار کشاورز، پارک بانوان در محله باغ امامی و همچنین ساماندهی و اجرای فضای سبز رودخانه شاد چای در محدوده نسیم شهر نیز بازدید کردند.

درپایان لازم به ذکر است که این ۷ پروژه در دهه مبارک فجر سال جاری افتتاح و تقدیم شهروندان نسیم شهر خواهد شد، که تاثیر به سزایی در افزایش سرانه‌های مختلف در شهرستان بهارستان به ویژه این شهر خواهد داشت.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.