شهردار شهرگلستان:

پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری متناسب با نیاز شهر و شهروندان طراحی شده‌ است

شهردار شهرگلستان گفت: در طراحی پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری نیازها و مشکلات شهر و شهروندان گلستانی در نظر گرفته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان در رابطه با اهمیت پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرگلستان، بیان داشت: پروژه‌های عمرانی، خدماتی، رفاهی، ورزشی و فرهنگی مجموعه مدیریت شهری در واقع ضامن توسعه فراگیر و پایدار شهر می باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی متعددی در سطح شهر درحال اجرا می باشد، تصریح کرد: پروژه‌های درحال اجرا باتوجه به نیازهای شهر و در حوزه‌های مختلف طراحی و پیش بینی شده‌اند، تا به تمام نیازهای شهر به صورت یکسان و همزمان پاسخ داده شود.

علیرضا عرب با اشاره به درنظر گرفتن تمام نیازهای شهر و شهروندان در اجرای طرح‌های عمرانی، اذعان داشت: ما امیدواریم با بهره برداری از طرح‌های درحال اجرا، بتوانیم نیازهای شهر و شهروندان تا حد بالایی را تامین کنیم.

وی همچنین به پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهر اشاره کرد و عنوان داشت: پروژه ملی زیرگذر سه راهی آدران، مجموعه ورزشی و استخر شهرک قلعه‌میر، ایستگاه آتش نشانی شماره ۵ در انتهای ۲۴ متری شهید چمران، سالن ورزش‌های باستانی و پهلوانی در بلوار شهید ابدام، احداث ۱۸۰ هزار متر مربع پارک در امتداد رودخانه شادچای، پروژه مواصلاتی کمربندی شمالی جنب راه آهن، آسفالت، جدول و خشکه چینی گسترده معابر و … از جمله پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرگلستان می باشد.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری گلستان، با پیشرفت جهادی و رو به رشدی درحال انجام است، خاطرنشان کرد: بخشی از این پروژه‌ها تا هفته دولت سال ۹۷ به منظور استفاده شهروندان و رفع مشکلات شهر به بهره برداری عموم خواهد رسید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.