شهردار شهرگلستان:

پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری با جدیت و کیفیت مطلوب درحال اجرا می باشد/ نقش مردم در راستای افزایش درآمدهای قانونی و مستمر برای شهرداری انکارناپذیر است

شهردار شهرگلستان گفت: پروژه‌های عمرانی درحال اجرا در سطح شهر از کیفیت مطلوب برخوردار می باشند و رشد و شکوفایی عمرانی شهرگلستان را به همراه خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با ابراز امیدواری نسبت به ایجاد گشایش‌های تازه در شهرگلستان، اذعان داشت: شهروندان گلستانی در سال ۹۷ شاهد رشد و شکوفایی عمرانی عظیمی در سطح شهر خواهند بود.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی مجموعه مدیریت شهری با جدیت و کیفیت مطلوب درحال اجرا می باشد، تصریح کرد: با نگاهی به برنامه‌های اجرایی و پروژه‌های دردست ساخت شهرداری شهرگلستان می توان دریافت که تعداد قابل توجهی از پروژه‌های درحال اجرا، برای نخستین بار در شهرگلستان رنگ اجرا به خود می بینند.

علیرضا عرب در رابطه با جزئیات پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرگلستان، تشریح کرد: پروژه‌هایی نظیر ایجاد پارک در سراسر حاشیه رودخانه شادچای، پروژه ملی پل غیرهمسطح سه راهی آدران، احداث اولین زورخانه در شهرستان بهارستان، مجوعه ورزشی و استخر قلعه‌میر، احداث ۵ مجموعه ورزشی در شهرگلستان، پروژه ایستگاه آتش‌نشانی شماره ۵، احداث زمین چمن مصنوعی و تعداد زیادی از برنامه‌های اجرا شده در طول ۶ ماهه اخیر همگی جزو پروژه‌های مهم مجموعه مدیریت شهری گلستان می باشند.

وی همچنین به اهمیت توزیع عادلانه امکانات و اجرای پروژه‌های عمرانی در جهت توسعه همه جانبه شهر اشاره کرد و عنوان داشت: ایجاد زیرساخت‌های شهری، خدمات به محلات مختلف شهر و نگاه بلند مدت و آینده‌نگر در اجرای طرح‌های عمرانی و زیباسازی شهری گلستان همگی قابلیت‌های زیادی دارند که می بایست با استفاده درست از این ظرفیت‌ها، در راستای توسعه و شکوفایی شهرگلستان گام برداشت.

شهردار شهرگلستان درپایان باتوجه به لزوم و اهمیت همراهی مردم در راستای افزایش درآمدهای قانونی و مستمر برای شهرداری، متذکر شد: بدون تردید این امر آبادانی و عمران بیشتری را برای شهر درپی خواهد داشت و به رفع کاستی‌های مبلمان و بهبود منظر شهری به صورت زیربنایی و با حرکت در چارچوب قانون و انضباط مالی و کاری کمک شایانی می نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.