سرپرست شهرداری شهرگلستان:

پروژه‌های متعددی در دهه فجر افتتاح خواهد شد

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: شهرداری شهرگلستان پروژه‌های متعددی برای افتتاح در ایام الله دهه فجر در دستور کار خود دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بهلول فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به عزم جدی شهرداری برای افتتاح پروژه‌های زیرساختی در دهه مبارک فجر، عنوان داشت: در همین راستا از پروژه‌های عمرانی سطح شهر بازدید صورت گرفت مجدد و بر رونق و تسریع در اجرای پروژه‌ها شد.

وی در ادامه باتاکید بر تعدد پروژه‌های درحال تکمیل برای ایام الله دهه فجر سال جاری، تبیین کرد: پروژه‌های احداث زورخانه، کتابخانه، سالن‌های ورزشی و… از جمله بخشی از پروژه‌های درحال اجرا در شهرگلستان به شمار می رود که در دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد.

فرزین با بیان اینکه ساختمان درحال احداث زورخانه شهرگلستان، یکی از بزرگترین و خاصترین بناهای استان تهران با معماری ایرانی و اسلامی است، گفت: بدون تردید می توان پروژه احداث سالن ورزش‌های باستانی و پهلوانی را جزو ماندگارترین خدمات و اقدامات مدیریت شهری گلستان برشمرد.

وی همچنین به اهمیت افزایش سرانه‌های فرهنگی در سطح شهر اشاره کرد و اظهار داشت: این موضوع دغدغه جدی شهرداری گلستان می باشد که پروژه احداث کتابخانه قلعه‌میر نیز در همین راستا هم اکنون به ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی رسیده است و تا دهه فجر سال جاری تکمیل می شود.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به لزوم ارائه خدمات شهری مناسب، خاطرنشان کرد: درحال حاضر لکه‌گیری آسفالت محله‌های شهرک قلعه‌میر آغاز شده است و این روند در دیگر محله‌های شهر نیز ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.