سرپرست شهرداری نسیم شهر:

پروژه‌های عمرانی قابل توجهی در نسیم شهر درحال اجرا می باشد

سرپرست شهرداری نسیم شهر گفت: پروژه‌های عمرانی قابل توجهی در نسیم شهر درحال اجرا می باشد که تعدادی از آن‌ها در دهه فجر سال جاری افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قدرتعلی طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر باتاکید بر تلاش مجموعه مدیریت شهری در جهت خدمت به شهرو شهروندان، عنوان داشت: ما در شهرداری خادمین مردم نسیم شهر می باشیم و تا عمران و آبادانی کامل شهر به تلاش خود ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه با بیان اینکه در سراسر نسیم شهر پروژه‌های عمرانی قابل توجهی درحال اجرا می باشد، تصریح کرد: این پروژه‌ها با روند قابل قبولی درحال تکمیل شدن می باشد و بخشی از آن‌ها در دهه فجر سال جاری و مابقی نیز تا پایان سال تکمیل خواهند شد.

طلایی با اشاره به پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه سالور، اظهار داشت: این پروژه شامل مراحل خاکبرداری و لجن برداری، خاکریزی، بنایی با سنگ لاشه، قالب بندی، آرماتور بندی، بتن ریزی، مخلوط ریزی تونان و کفپوش می باشد که هم‌اکنون در مراحل پایانی خود قرار دارد.

وی همچنین در رابطه با پروژه ساماندهی حاشیه رودخانه شادچای ، تبیین کرد: این پروژه نیز شامل بخش‌هایی نظیر احداث دیوار سنگی رودخانه به طول ۱۴۰ متر، محوطه‌سازی حریم رودخانه به طول ۶۰۰ متر، اجرای کفپوش بتنی به مساحت ۳۵۴۱ متر مربع، اجرای جدول بتنی به طول ۲۹۱۱ متر، دیواره سنگی مالون به طول ۱۱۰ متر به ارتفاع ۳ متر دیواره سنگی مالون به طول ۱۴۰ متر ارتفاع ۱متر، لجن برداری ۲۳۵۰ متر مکعب، قلوه ریزی ۱۱۰۴متر مکعب، اجرای بتن مصلح در پی دیواره ۱۴۰ متر مکعب و اجرای دیوار سنگی مالون نمادار در دو طرف کانال در مساحت ۳۵۲/۸متر مکعب می باشد.

سرپرست شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به دیگر پروژه‌های پیش بینی شده برای ایام الله دهه فجر سال جاری، خاطرنشان کرد: حداث پارک بانوان در بخشی از پارک بزرگ خلیج فارس، احداث پارک جنگلی نبوت و ساماندهی حاشیه رودخانه سیاب و احداث بوستان خلیج فارس در اراضی باغ امامی به مساحت ۴۱۵۰۰ متر مربع از جمله بببخشی از پروژه‌های درحال تکمیل است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.