رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

پروژه‌های شهرصالحیه در مقیاس شهرستانی برنامه‌ریزی می شود

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: اغلب پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری صالحیه در مقیاس شهرستان بهارستان برنامه‌ریزی و اجرا می گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در رابطه با ابعاد و شرایط اجرا و طراحی پروژه‌های شهرصالحیه، عنوان داشت: پروژه‌های شهرداری صالحیه از حوزه‌های دسترسی، فرهنگی، تفریحی و آموزشی، در مقیاس شهرستان بهارستان برنامه‌ریزی شده و حجمی از نیازهای این شهرستان را مرتفع می نماید.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم توجه به سرانه‌های شهرصالحیه به ویژه سرانه‌های خدماتی، تصریح کرد: ضرورت رونق سرانه‌های خدماتی برای بهره مندی شهروندان صالحیه در ابعاد مختلف امری واضح و روشن می باشد.

دهقان‌نیری با اشاره به اجرای پروژه‌های متعدد در سطح شهر، اظهار داشت: سرانه‌های رفاهی در ابعاد و موضوعات مختلف برای شهرصالحیه با جهش قابل توجهی مواجه شده است و تلاش مجموعه مدیریت شهری برای افزایش رضایت شهروندان همچنان ادامه دارد.

وی همچنین به برنامه‌ریزی پروژه‌های شهرداری صالحیه در مقیاس شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: پارک بزرگ بانوان و سرای محله برای اولین بار در شهرستان بهارستان در شهرصالحیه بنا گردیده است که روزانه پذیرای حجم بسیاری از بانوان و آحاد مختلف جامعه شهرستان است.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به رویکرد پارک بانوان و رای محله شهرصالحیه، تشریح کرد: همین رویکرد در خصوص پروژه‌های دیگر نظیر بوستان ۱۰۰ هزار متری نهج البلاغه مصداق دارد و پروژه‌های در دست اجرا نیز پس از تکمیل چنین رویکردی خواهند داشت.

وی درپایان باتوجه به اینکه در آینده نزدیک پروژه‌های مختلف تفریحی و فرهنگی گسترده‌ای در نقاط مختلف صالحیه احداث خواهد شد، خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها به دلیل دسترسی مناسب می تواند باری از کمبودهای زیرساختی شهرصالحیه و شهرستان بهارستان را تلطیف نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.