عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

پروژه‌های درحال اجرا باید در زمان برنامه‌ریزی شده تکمیل شوند

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: با روی کار آمدن شهردار دیگر نباید بهانه‌ای برای اجرای پروژه‌های مختلف و توسعه همه جانبه شهرگلستان وجود داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قاسم علیزاده عضو شورای اسلامی شهرگلستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم اتمام پروژه‌های عمرانی طبق برنامه‌ریزی، عنوان داشت: به همین منظور ضرب الاجل ۱۰ روزه برای مدیران شهرداری گلستان به جهت اتمام پروژه مرمت میدان محله باغ مهندس تعیین شده است.

وی در ادامه به اهمیت پیش رفتن پروژه‌ها و برنامه‌ها مطابق با برنامه‌ریزی صورت گرفته اشاره کرد و گفت: مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته پروژه مرمت میدان محله باغ مهندس باید طی مدت ۱۰ روز آینده به پایان برسد و تکمیل شود.

علیزاده با بیان اینکه طولانی شدن پروژه‌های عمرانی باعث گلایه‌مندی شهروندان گلستانی می شود، اظهار داشت: در طول یک سال گذشته به دلیل شرایطی که مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری شهرگلستان با آن درگیر بودند و همچنین نامشخص بودن وضعیت شهردار چرخ‌های عمرانی به اندازه کافی کند به حرکت درآمده است.

وی همچنین با اشاره به لزوم رفع اشکالات قبلی و قرار گرفتن شهر بر روی ریل پیشرفت، تبیین کرد: درحال حاضر با روی کار آمدن شهردار دیگر نباید بهانه‌ای برای اجرای پروژه‌های مختلف و توسعه همه جانبه شهرگلستان وجود داشته باشد، چراکه شرایط برای پیشرفت شهر مهیا است.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه خدمت به شهروندان اصلی‌ترین وظیفه مسئولین و منتخبین مردم می باشد، خاطرنشان کرد: می بایست پذیرفت میزان رضایت مردم از عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر کاهش یافته است اما این نوید را می دهم که برنامه‌های خوبی برای توسعه شهر در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.