شهردار نسیم شهر:

پروژه‌های خوبی برای سال ۹۹ در دستور کار داریم

شهردار نسیم شهر گفت: پروژه‌های بسیار خوبی برای سال جاری در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد که برچیدن جدول‌های وسط امام خمینی (ره) از جمله آن‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قدرتعلی طلایی شهردار نسیم شهر با اشاره به تدارک و برنامه‌ریزی شهرداری به منظور اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در سال جدید، عنوان داشت: به امید خدا و با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر در سال جاری پروژه‌های بسیار خوبی را اجرا و تقدیم عموم شهروندان نسیم شهری خواهیم نمود.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم توجه به شرایط ترافیکی شهر در پروژه‌های برنامه‌ریزی شده، تصریح کرد: یکی از پروژه‌های مدنظر مجموعه مدیریت شهری برچیدن جدول‌های وسط بلوار امام خمینی (ره) از ابتدای خیابان شهید مدنی (اول) تا خیابان شهداء (سوم) و تعریض خیابان می باشد.

طلایی در رابطه با لزوم اجرای پروژه مذکور در نسیم شهر، اظهار داشت: این پروژه یکی از مطالبه‌های به حق مردم شریف نسیم شهر می باشد که نقش بزرگی در کاهش ترافیک شهری دارد، لذا مجموعه مدیریت شهری اقدامات اولیه در خصوص اجرای این پروژه را انجام داده است.

وی درپایان باتوجه به اهمیت افزایش سرانه‌های شهر در حوزه‌های مختلف، خاطرنشان کرد: برای سال ۹۹، نوید می دهم که پروژه‌های خوبی را در شأن مردم فهیم نسیم شهر و با هدف رفع مشکلات موجود و جبران کمبود‌ها به اجرا بگذاریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.