شهردار شهرصالحیه:

پروژه‌های اساسی و متنوعی در صالحیه افتتاح خواهد شد/ با ساخت یک مجموعه تفریحی و فرهنگی به کمبودهای شهر پایان می دهیم

شهردار شهرصالحیه گفت: اجرای پروژه‌های متعدد اساسی و متنوع در حوزه‌های مختلف را در مجموعه مدیریت شهری برنامه‌ریزی کرده‌ایم، تا کمبودهای شهرصالحیه رفع شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های بزرگ عمرانی در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته است، عنوان داشت: به جهت بهره‌برداری از ۱۰ طرح بزرگ، اساسی و متنوع در حوزه‌های مواصلاتی، تفریحی و فرهنگی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

وی باتاکید بر تلاش‌های بی‌وقفه شهرداری شهرصالحیه در طول سال‌های اخیر در راستای پیشرفت شهر و خدمت‌رسانی به شهروندان، تصریح کرد: در طول ۵ سال اخیر این شهر شاهد بیش از ۹۰ پروژه اساسی و تحول آفرین در ابعاد و زمینه‌های گوناگون بوده است.

قربانی در ادامه به اهمیت پروژه پرحاشیه کمربندی صالحیه – واوان اشاره کرد و گفت: پروژه اتصال صالحیه – واوان به طول ۱ کیلومتر با احداث پل وحدت بر روی رودخانه سالور و ساخت کمربندی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به منظور تکمیل رینگ دور شهر به طول ۲۵۰۰ متر در حدفاصل میدان شهید بهشتی در انتهای سی متری ولی عصر (عج) تا میدان شهید رجایی واقع در جاده امامزاده باقر (ع) باعث خروج اساسی شهرصالحیه از بن بست خواهد شد که جزو برنامه‌های مجموعه مدیریت شهری در سال جاری می باشد.

وی همچنین در رابطه با پروژه شهربازی شهرصالحیه و جزئیات اجرای این پروژه، بیان داشت: بدون شک با بهره‌برداری از شهربازی عظیم و مدرن با مساحت ۸۰۰۰ متر مربع در مجاورت بوستان ولایت، خواهیم توانست جاده امامزاده باقر (ع) را به محدوده‌ای خدماتی و حوزه نفوذی برای شهر به شمار بیاوریم.

شهردار شهرصالحیه با بیان اینکه پروژه گلخانه صالحیه به پیشرفت ۳۰ درصدی رسیده است، تشریح کرد: احداث گلخانه در ۴۰۰۰ مترمربع و بهره‌برداری به هنگام آن بدون شک نوید استقلال مدیریت شهری در حوزه فضای سبز و تنزیل هزینه‌های ساخت و نگهداری فضاهای تفریحی شهر می باشد، چراکه این مجموعه با سه سالن مجهز اقدام به پرورش گل و گیاه خواهد نمود که دست آخر به تولید درآمد پایدار و اشتغال زائی منتج می شود.

وی درپایان باتوجه به وجود برخی کمبودها در سطح شهرصالحیه، افزود: امید است که با ساخت و بهره‌برداری از یک مجموعه تفریحی و فرهنگی شامل سینما و استخر بتوانیم به کمبودهای موجود در سطح شهر پایان دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.