پرونده لیگ کشتی با تماشاگر بسته می‌شود؟

بعد از حضور تماشاگران در برخی از دیدارهای مرحله مقدماتی لیگ برتر کشتی، هنوز درباره حضور آنها در مرحله پایانی لیگ برتر تصمیم‌گیری نشده است.

به گزارش بهارستانه، رقابت‌های لیگ برتر آزاد و فرنگی در چهار گروه مجزا در هر رشته به صورت رفت و برگشت برگزار شد. در لیگ آزاد تیم‌های فولادین ذوب آمل، صنایع مازندران، سهند ارس و دانشگاه آزاد اسلامی و در لیگ فرنگی فولادین ذوب آمل، دانشگاه آزاد اسلامی، سیناصنعت ایذه و امیدهای لرستان جواز حضور در مرحله پایانی را به دست آوردند.

پرونده لیگ فرنگی روز ۱۶ آذر و لیگ آزاد ۱۸ آذر با برگزاری مراحل نیمه نهایی و نهایی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بسته خواهد شد. در حالی که مدت زیادی از آخرین حضور تماشاگران در سالن‌های ورزشی می‌گذشت، برخی از دیدارهای لیگ برتر کشتی در حضور تماشاگر برگزار شد.

در این مورد گفته می‌شود که مسئولیت تصمیم‌گیری درباره حضور تماشاگران در سالن‌های کشتی با ستاد مقابله با کرونا در استان‌ها بوده است.

با توجه به اینکه خوشبختانه ایران از وضعیت قرمز کرونا خارج شده و آمار مرگ و میر در این زمینه کاهش یافته و به کمتر از ۱۰۰ نفر رسیده است، باید دید مرحله پایانی لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار می‌شود یا خیر.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.