پرداخت مابه‌التفاوت ارز مرجع و ۲۴۷۷تومان به واردکنندگان

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: وزارت صنعت اخیراً با تغییر ارز مرجع 1226 تومان به 2477 تومان اعلام کرده است، با تخصیص این ارز مابه‌التفاوت آن به وارد کنندگان پرداخت می‌شود. به گزارش بهارستانه به نقل ازخبرگزاری فارس رضا باکری در پاسخ به این پرسش که برخی اعلام می‌کنند، با افزایش جدید قیمت نهاده‌های دامی […]

دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: وزارت صنعت اخیراً با تغییر ارز مرجع 1226 تومان به 2477 تومان اعلام کرده است، با تخصیص این ارز مابه‌التفاوت آن به وارد کنندگان پرداخت می‌شود.

به گزارش بهارستانه به نقل ازخبرگزاری فارس رضا باکری در پاسخ به این پرسش که برخی اعلام می‌کنند، با افزایش جدید قیمت نهاده‌های دامی احتمال افزایش دوباره قیمت شیر وجود دارد، گفت: دولت براساس مصوبه مجلس و ستاد تدابیر ویژه اقتصادی به کالاهای اساسی ارز 1226 تومان پرداخت می‌کند که نهاده‌های دامی هم جزء آنها است.

دبیر انجمن صنایع لبنی افزود: وزارت صنعت اخیراً با تغییر ارز مرجع 1226 تومان به 2477 تومان نیز اعلام کرده است، با تخصیص این ارز مابه‌التفاوت آن به وارد کنندگان پرداخت می‌شود.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی قیمت نهاده‌های دامی تغییری نمی‌کند و قیمت شیر نیز افزایشی نخواهد داشت، مگر اینکه دولت سیاست جدیدی اتخاذ کند.

باکری تصریح کرد: به گفته شرکت پشتیبانی امور دام، نهاده‌های دامی به وفور برای تحویل به دامداری‌های کشور براساس قیمتی که کارشناسان قوه قضائیه مناسب دانسته‌اند، قابل تحویل است.

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.