معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان:

پدافند غیرعامل و اجرای سیاست‌های آن باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان گفت: باتوجه به شرایط امروز کشور و جهان، پدافند غیرعامل و اجرای سیاست‌های آن باید مورد توجه ویژه مسئولین قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت موضوع پدافند غیرعامل و اجرای سیاست‌های آن، بیان داشت: درحال حاضر حفظ سرمایه و منابع انسانی کشور جزو اولویت‌های اصلی سیاست‌های پدافند غیرعامل به شمار می رود و در دستور کار قرار دارد.
وی در ادامه با اشاره به برگزاری نشست کارگروه  بهداشت، سلامت و بیولوژیک شورای پدافند غیرعامل شهرستان بهارستان، تصریح کرد: در طول این نشست که با حضور اعضا برگزار گردید تصمیمات اساسی و مهمی در راستای سیاست‌های پدافند غیرعامل در سطح شهرستان اخذ گردید.
سالک در رابطه با اهمیت اجرای پدافند غیرعامل توسط دستگاه‌های اجرایی و دولتی ، اظهار داشت: در جهان امروز کشورهایی که هیچ تهدید نظامی و غیرنظامی آن‌ها را تهدید نمی کند، پیشرو در پدافند غیرعامل می باشند و در کشور ما که به واسطه ایستادگی بر ارزش‌های اسلامی و انقلابی خود در محاصره انواع تهدیدات دشمنان است، پدافند غیرعامل می بایست مورد توجه بیشتری قرار بگیر.
وی همچنین به اینکه تهدیدات زیستی و بیولوژیکی یکی از اصلی‌ترین تهدیدات در حوزه پدافند غیرعامل می باشد اشاره کرد و گفت: در این قبیل تهدیدات، جان انسان‌ها به عنوان اساس توسعه کشورها مدنظر می باشد و در پدافند غیرعامل، حفظ جان انسان‌ها در اولویت قرار دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به همکاری‌های صورت گرفته در راستای اجرای سیاست‌های پدافند غیرعامل در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: بدون شک اقدامات شبکه بهداشت و درمان بهارستان در زمینه پدافند غیرعامل قابل قبول و لایق تقدیر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.