پایان حضور اجباری شمشیربازان ایران در اروپا پس از جام جهانی لوکزامبورگ

سه سابریست ایران پس از پایان جام جهانی لوکزامبورگ به ایران برمی‌گردند و قرار نیست دوباره در اروپا بمانند.

به گزارش بهارستانه به نقل از ایسنا، سه سابریست ایران که در جام جهانی لوکزامبورگ حضور دارند، پس از پایان این رقابت‌ها به ایران برمی‌گردند. علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری پس از پایان جام جهانی لهستان، به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایران و لغو پروازها، به کشور برنگشتند تا مبادا جام جهانی بعدی را از دست بدهند. آن‌ها اردویی را در لهستان برگزار کردند و از همانجا عازم جام جهانی بعدی یعنی لوکزامبورگ شدند.
سابریست‌ها بعد از لوکزامبورگ، جام جهانی مجارستان را هم پیش رو دارند که اول تا سوم فروردین ۹۹ برگزار می‌شود اما دیگر قرار نیست در اروپا ماندگار شوند و به ایران برمی‌گردند.
با توجه به لغو پروازها در ایران، احتمال این‌که سابریست‌ها جام جهانی مجارستان را از دست بدهند زیاد است. با این‌حال آن‌ها در صورتی که در مجارستان هم شرکت نکنند، مشکلی برایشان پیش نمی‌آید. چون از هفت مسابقه‌ای که برای کسب سهمیه المپیک باید شرکت کنند، امتیاز یک مسابقه محاسبه نمی‌شود و  سهمیه المپیک سابریست‌ها هم قطعی شده است و مشکلی بابت امتیاز ندارند. با این‌حال فدراسیون باز هم تلاش می‌کند در صورت امکان آن‌ها را به مجارستان اعزام کند تا در مسابقه بخش انفرادی شرکت کنند.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.