فرماندار شهرستان بهارستان:

پاسداشت از تفکر بسیجی امری بسیار مهم و اساسی می باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پاسداشت از تفکر بسیجی امری بسیار مهم و اساسی است که نقش خود بسیج در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری مراسم تجمع بزرگ بسجیان شهرستان، بیان داشت: پنجم آذر ماه که سالروز تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۸ می باشد به نام روز بسیج مستضعفان نامگذاری شده است و به همین منظور این هفت روز را نیز هفته بسیج می نامند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه بسیج در سال جاری چهل ساله شده است، تصریح کرد: امسال چهلمین سال تشکیل بسیج می باشد و می بایست گفت که بسیج از افتخارات بی‌بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.
خانجانی در رابطه با بینش عمیق و صحیح معمار کبیر انقلاب در تشکیل بسیج مستضعفین، اظهار داشت: بنیانگذار انقلاب و اولین بسیجی این کشور یعنی امام خمینی (ره) با تدبیر و دوراندیشی خود، این شجره طیبه را به عنوان میراثی گرانقدر برای ملت ایران و همه جهان اسلام به یادگار گذاشته است.
وی همچنین با بیان اینکه قداست بسیجی مسئولیت آفرین می باشد، تبیین کرد: پاسداشت از تفکر بسیجی امری بسیار مهم و اساسی می باشد و مسئولیت بسیج نیز در این بین بسیار مهم است و اولین مسئله‌ای که یک فرد بسیجی باید به آن پایبند باشد اطاعت محض از ولایت فقیه بوده و این مسئولیت، بسیار سنگین می باشد.
فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه بسیج متعلق به همه اقشار مردم وفادار به نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی است، خاطرنشان کرد: بدون تردید مردم عاشق اخلاص، صفا، حماسه آفرینی و ایثارگری بسیجیان درس آموز مکتب امام راحل  می باشند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.