پاسخ آقای معاون به افرادی که وارد محدوده طرح ترافیک نشده، ولی جریمه شدند

معاون شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که برخی شهروندان معتقدند وارد محدوده طرح ترافیک نشده ولی جریمه شده اند، گفت: اگر شهروندان روی هر کدام از ترددهای خود اعتراض دارند، می‌توانند در سامانه MY. TEHRAN در بخش پشتیبانی موضوع را اعلام کنند؛ موضوع حتما رسیدگی می شود.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، شهروندان در سامانه “فارس من” عنوان کردند«اواخر دیماه پیامکی با شماره ۱۱۰۳۲۱ با این مضمون به دست من رسیده است: قبض بدهی عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک و زوج یا فرد پلاک خودرو مبلغ بدهی پاییز۹۷: ۱۶۸۰۰۰ریال در صورتیکه من تاکنون وارد محدوده نشده ام دلیل آن چیست؟»

محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در این باره به خبرنگار فارس گفت: شهروندان می‌توانند ترددهای ثبت شده خود را در سامانه MY.TEHRAN ببینند و در سامانه مشخص است که این افراد چه زمان وارد محدوده و چه زمان خارج شده‌اند.

وی ادامه داد: اگر شهروندان روی هر کدام از ترددهای خود اعتراض دارند، می‌توانند در سامانه MY. TEHRAN در بخش پشتیبانی اعلام کنند موضوع رسیدگی و جواب داده می‌شود.

وی ادامه داد: برخی مواقع شهروندان پلاک‌های خود را مخدوش کرده و ممکن است دوربین وقتی پلاک مخدوش شده را می خواند پلاک به نام فرد دیگری باشد. اگر شهروندان این موارد را اعلام کنند ما اعتراض را با عکس خودرو تطبیق می‌دهیم و در صورتی که حق با شهروند باشد عوارض حذف می‌شود.

وی گفت: شهروندان اصلاً نگران نباشند اگر مشکل از سامانه باشد قطعا رسیدگی می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.