رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

پارک خطی نهج البلاغه به قطب تفریحی منطقه تبدیل می شود/ شورای شهر برای ساخت بیمارستان در تلاش است

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: پارک خطی نهج البلاغه تهدید را به فرصت بدل کرد و در آینده قطب تفریحی منطقه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه با اشاره به ویژگی‌ها و استانداردهای به کار رفته در بوستان نهج البلاغه، اظهار داشت: تردیدی ندارم که پارک‌ خطی نهج البلاغه در آینده نزدیک به یک قطب تفریحی در منطقه تبدیل خواهد شد.

وی همچنین با بیان اینکه در این ۴ سال شهرداری و شورای اسلامی شهر از هیچ تلاشی برای توسعه شهرصالحیه دریغ نکرده‌اند، تصریح کرد: پروژه‌های متعدد و بزرگی در طول دوره قبلی شورای اسلامی شهرصالحیه اجرا شد که تعدادی از آن‌ها به ثمر رسیده است و تعدادی در مراحل پایانی می باشند.

دهقان‌نیری باتاکید بر اینکه ساخت بوستان پارک خطی نهج البلاغه تهدید را به فرصت تبدیل کرد، اذعان داشت: برای گذر از نیزارهای متعفن به این مرکز بزرگ، اراده و تلاش‌های بسیاری هزینه شده است.

وی در ادامه به دیرگ پروژه‌های تاثیرگذار در دست اجرا اشاره کرد و تشریح کرد: باهدف توسعه سطح دسترسی شهر به محدوده‌های مسکونی مجاور، زیرسازی مسیر پارک یاس تا میدان اختر آغاز شده است و هم اکنون در دست اجراست.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در رابطه با لزوم ایجاد برخی مسیرها در داخل شهر و همچنین به خارج از شهر برای خروج از بن بست، بیان داشت: انتهای کوچه‌های شهریور و مرداد به پارک یاس بازگشائی خواهد شد تا قدمی دیگر در مسیر توسعه شهری برداشته شود.

وی درپایان باتوجه به اینکه شوورای اسلامی شهر برای واگذاری زمین بیمارستان هیچ مشکلی ندارد، افزود: تلاش و رایزنی اعضای شورای اسلامی شهرصالحیه برای ایحاد بیمارستان شهرصالحیه آغاز شده است و امیدواریم به زودی شاهد ساخت بیمارستان در شهرصالحیه باشیم.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.