فرماندار شهرستان بهارستان:

پارک بانوان نسیم شهر در دهه فجر افتتاح می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: پارک بانوان نسیم شهر تکمیل شده و در ایام الله دهه فجر سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم توجه به نیازهای بانوان بهارستانی، عنوان داشت: پارک بانوان نسیم شهر در دهه مبارک فجر سال جاری در بهارستان افتتاح خواهد شد.

وی در ادامه با تشریح جزئیات احداث پروژه پارک بانوان نسیم شهر، تصریح کرد: این بوستان در پارک خلیج فارس محله باغ امامی بخش بوستان و در مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار متر مربع در راستای استفاده عموم بانوان شهرستان بهارستان احداث شده است.

خانجانی در رابطه اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل پروژه پارک بانوان نسیم شهر، اظهار داشت: پروژه پارک مذکور با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال و با پیگیری ‌های مستمر صورت گرفته در جهت افزایش سرانه‌های فضای سبز بهارستان احداث شد.

وی همچنین به لزوم افزایش سرانه‌های فرهنگی و هنری در شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: کتابخانه شهرک قلعه‌میر در دو طبقه و با زیر بنای ۳۳۰ متر مربع و با اعتباری در حدود ۳۰ میلیارد ریال در ایام الله دهه فجر سال جاری افتتاح و تقدیم مردم بهارستان خواهد شد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نزدیکی ایام الله دهه مبارک فجر، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌های لازم برای این دهه انجام شده و بازدید از تمامی پروژه‌های قابل افتتاح در این ایام صورت گرفته است و شهرستان برای استقبال از دهه فجر آماده می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.