پارک بانوان نسیم شهر به همراه ۸ پروژه دیگر در بهارستان افتتاح شد

اولین پارک بانوان نسیم شهر به همراه ۸ پروژه دیگر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در بهارستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، پارک بانوان نسیم شهر با حضور محسنی‌بندپی استاندار تهران، خانجانی فرماندار بهارستان، طلایی سرپرست شهرداری نسیم شهر، حجت الاسلام والمسلمین محسن‌زاده امام جمعه بخش بوستان، نجفی بخشدار بوستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی افتتاح گردید.

گفتنی است که این پارک به عنوان اولین پروژه عمرانی این شهرستان در چهارمین دوره افتتاح پروژه‌های بهارستان می باشد که در ایام الله دهه فجر با حضور استاندار استان تهران افتتاح شد.

این پارک به عنوان اولین پارک بانوان نسیم شهر در مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع با اعتباری در حدود ۸۰ میلیارد ریال در راستای ارتقاء سرانه‌های فصای سبز و ورزشی و ارائه خدمات مطلوب به بانوان بهارستانی احداث شده است.

همچنین در همین راستا بوستان قائم به عنوان دومین پارک محله‌ای شهرصالحیه با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال و در مساحت ۲۶۰۰ مترمربع با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در بخش گلستان شهرستان بهارستان احداث شده است.

بنابر این گزارش، صبح امروز ۹ پروژه در شهرستان بهارستان با حضور استاندار تهران و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی به مناسب حضور در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح گردید و همچنین چندین پروژه اساسی توسط شهرداری گلستان و نسیم شهر به بهره‌برداری رسید.

درپایان لازم به ذکر است که بنا به گفته فرماندار شهرستان بهارستان اعتبار این ۹ پروژه بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان است و با افتتاح این طرح‌های شغلی برای ۱۲۸ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم اشتغالزایی ایجاد شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.