شهردار نسیم شهر:

پارکبان‌ها برای برقراری امنیت در بوستان‌ها حضور خواهند یافت

شهردار نسیم شهر گفت: به دلیل سرقت تجهیزات پارک‌ها و خسارات مالی هنگفت این موضوع، پارکبان‌ها به زودی در پارک‌های نسیم شهر حاضر خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس شوندی شهردار نسیم شهر با اشاره به تدابیر جدید مجموعه مدیری شهری، عنوان داشت: به زودی پارکبان‌ها در راستای ساماندهی بوستان‌ها در نسیم شهر به کمک شهرداری خواهند آمد تا وضعیت را نسبت به قبل بهبود بخشند.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم و ضرورت استفاده از پارکبان‌ها، تصریح کرد: بدون تردید در راستای برقراری امنیت در بوستان‌های سطح شهر، حضور پارکبان‌ها امری ضروری به شمار می رود و نیازمند توجه ویژه است.

شوندی در رابطه با تاثیرات حضور پارکبان‌ها در نسیم شهر، اذعان داشت: استفاده مطلوب از فضا‌های شهری، تنها زمانی امکان پذیر می باشد که فرد در آن احساس امنیت و آرامش کند و بدون شک با حضور پارکبان‌ها در بوستان‌های سطح شهر تاثیرات مثبت آن قابل مشاهده خواهد بود.

وی همچنین به سرقت برخی از تجهیزات بوستان‌های سطح شهر اشاره کرد و بیان داشت: سارقان سالانه خسارت‌های هنگفتی به اموال عمومی می زنند به همین دلیل حضور پارکبان‌ها می تواند مانع سرقت از اموال عمومی در بوستان‌ها و پارک‌های نسیم شهر شود.

شهردار نسیم شهر درپایان باتوجه به لزوم رسیدگی به مطالبات شهروندان نسیم شهری و رفع مشکلات، خاطرنشان کرد: توجه و رسیدگی به مطالبات شهروندان از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.