ویروس کرونا جان یکی از ساکنان قلعه‌میر را گرفت

ویروس کرونا که در طول روزهای گذشته وارد شهرستان بهارستان شده است امروز جان یکی از ساکنان شهرکت قلعه‌میر را گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مطلع شدیم صبح امروز یکی از ساکنین شهرک قلعه‌میر واقع در شهرگلستان به دلیل مبتلا شدن به ویروس کرونا در بیمارستان شهرستان رباط‌کریم جان خود را از دست داد.

بنابر این گزارش، این مرد ۴۰ سال از دو هفته پیش گرفتار ویروس کرونا شده بود اما متاسفانه تلاش‌های تیم پزشکی جواب نداد و صبح امروز جان خود را به دلیل پیشرفت زیاد این بیماری در بدنش از دست داد.

گفتنی است کا این خبر را یکی از اقوام این مرد کرونایی تایید کرد و گفت: هم اکنون خانواده این مرحوم برای اطمینان بیشتر و به جهت جلوگیری از انتقال ویروس در قرنطینه خانگی به سر می برند.

درحالی ما روزانه شاهد مرگ شهروندان بهارستانی می باشیم که به گفته خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان حدود ۹۰ درصد مردم بهارستان تصور می‌کنند که به ویروس کرونا مبتلا نمی شوند که این یک آمار نگران کننده می باشد و می تواند باعث بروز اتفاقات ناگواری در این شهرستان شود.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان می بایست توصیه‌ها و هشدارها را جدی بگیرند و مراقب سلامتی خود و فرزندانشان باشند تا از شر این ویروس خطرناک در امان بمانند و در نتیجه زنجیره انتقال آن قطع گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.