وعده معرفی شهردار تا پایان هفته عملی نشد/ شهرگلستان یک هفته دیگر بدون شهردار باقی ماند

با وجود وعده شورای اسلامی شهرگلستان مبنی بر انتخاب شاردار جدید تا پایان هفته‌ای که گذشت، بازهم شهر بدون شهردار ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند هفته‌ای است که شهردار شهرگلستان استعفا داده است و پس از اتفاقات عجیب و غریبی که در این شهر گذشت، بهلول فرزین به عنوان سرپرست شهرداری گلستان مشغول به کار شد و شورای اسلامی شهر، وعده‌هایی مبنی بر انتخاب سریع شهردار بعدی و عدم ایجاد وقفه در روند اجرای امور را داد.

اما گفتنی است که با وجود اینکه علی حسنی رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در مصاحبه خود گفته بود که شهردار جدید شهر از طریق فراخوان صورت گرفته تا پایان هفته‌ای که گذشت انتخاب می شود، همچنان خبری از شهردار جدید نمی باشد و تنها گمانه‌زنی‌ها از بین کاندیدهای موجود برای کرسی شهرداری در فضای مجازی منتشر می گردد.

بدون شک این بلاتکلیفی و طولانی شدن پروسه انتخاب شهردار در وهله اول به شهر و شهروندان ضربه خواهد زد و همچنین ممکن است سبب بی‌اعتمادی شهروندان به وعده‌های شورای اسلامی شهر گردد، که با توجه به اتفاقات اخیر در گلستان موضوع عجیبی نخواهد بود.

زمانی که اعضای شورای اسلامی شهرگلستان نمی خواهند تکلیف شهردار را بر اساس وعده‌های خود یکسره کنند و حرف‌ها و اخبار خود را به طور کلی تغییر می دهند، باعث می شود تا منتقدین، فعالان سیاسی و اجتماعی و اصحاب رسانه دست به قلم شوند و به نقد رفتار شورای پنجم بپردازند که مطمئناً چنین موضوعی در شرایط فعلی می تواند مشکلات را تشدید نماید، اما نیاز است تا اعضای شورا نسبت به عمل به حرف‌های خود اقدام کنند.

درپایان لازم به ذکر است که انتظار می رود باتوجه به طولانی شدن پروسه انتخاب شهردار، فرد منتخب شورای اسلامی شهر توانایی مدیریت و هدایت شهر پرجمعیت گلستان را به سمت توسعه و پیشرفت داشته باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.