وضعیت کرونایی هر روز در بهارستان بدتر می شود/ مردم همچنان کم توجه به توصیه‌های بهداشتی

هنوز دو هفته هم از هشداری که رئیس نظام پزشکی شهرستان بهارستان در جلسه ویژه ستاد مقابله با کرونا این شهرستان مطرح کرد نگذشته که آهنگ شیوع کرونا در بهارستان شتاب گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دو هفته پیش، اورنگ یوسفی در سخنانی که ویدیوی آن در سطح وسیعی منتشر شد، هشدار داد که اگر مسایل بهداشتی و روش های پیشگیری از شیوع کرونا جدی گرفته نشود، قطعاً آمار مرگ و میر های کرونایی در شهرستان بهارستان از مرز دو هزار نفر خواهد گذشت.

اگر گشت و گذار کوتاهی در اخبار مرگ‌های کرونایی شهرستان بهارستان در همین یک هفته گذشته داشته باشید، آمار و ارقامی می بینید که شروع تلخ تحقق هشدار اورنگ یوسفی را نوید می دهد.

در چنین شرایطی می بایست یقه چه کسی را بگیریم؟ مشکلات را گردن چه کسی هوار کنیم؟ باید این اعتراف را به رسمیت بشناسیم که عامل رشد و شیوع پرسرعت کرونا هیچ کس و هیچ چیزی جز خود ما مردم نبوده و نمی باشیم.

هر بار هشداری درباره ماندن در خانه مطرح شد، ما با نیشخند به خیابان‌ها زدیم، گفتند آرایشگاه‌ها و قهوه خانه‌ها تعطیل بشود، ما نکردیم و با آغوش باز به استقبال ویروس مخوف کرونا رفتیم.

خلاصه این که شهروندان عزیز! کرونا هیولا نمی بلشد اما روش برخورد ما با این بیماری باعث شده که امروز این مسئله به یک هیولای بزرگ تبدیل شود و آنقدر بی‌توجهی کردیم تا سرعت رشد بیماری در شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم حالا درحال پاره کردن افسار است.

درپایان لازم به ذکر است که اگر توصیه‌ها را جدی نگیریم بدون تردید صحبت‌های رئیس سازمان نظام پزشکی بهارستان به حقیقت خواهد پیوست و اگر با همین سرعت پیش برویم بعید نمی باشد که کشته بعدی کرونا، خود ما یا عزیزانمان باشیم پس نباید پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی را شوخی بگیریم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.