سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان:

وضعیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد باید سرو سامان یابد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهارستان گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیازمند رسیدگی می باشد و این امر توجه ویژه مسئولین را طلب می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا آبکار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری کارگروه تخصصی فرهنگی بهارستان، عنوان داشت: در طول این نشست رسیدگی به موضوع کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در دستور کار کارگروه تخصصی فرهنگی شهرستان قرار گرفت.

وی در ادامه باتاکید بر اهداف برگزاری نشست مذکور، تشریح کرد: این نشست با محوریت بررسی وضعیت کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و همچنین برنامه‌های هفته فرهنگی با حضور بیژن سلیمان‌پور فرماندار بهارستان، بخشداران بوستان و گلستان و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی برگزار گردید.

آبکار در رابطه با شرایط فعلی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بهارستان، اذعان داشت: درحال حاضر تعداد ٢٢ کانون در سامانه جامع اطلاعات و آمار به ثبت رسیده است و بقیه نیز با تلاش همکاران و مسئولین کانون‌ها درحال پیگیری می باشد.

وی همچنین با بیان اینکه وضعیت فعلی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیازمند توجه ویژه مسئولین شهرستانی است، تصریح کرد: امید است با همکاری و تعامل ایجاد شده با امور مساجد و سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان بتوانیم وضعیت کانون‌ها را در این شهرستان سرو سامان دهیم و آن‌ها را تقویت نماییم.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به همکاری موثر فرمانداری شهرستان در این خصوص، خاطرنشان کرد: در این نشست علاوه‌بر تشکر و قدردانی از دقت نظر فرماندار و معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری برای حمایت و راهنمایی‌های خوبشان، بخشداران، شوراها و شهرداران شهرستان، رؤسای ادارات، نهادها و سازمان‌های فرهنگی وو هنری بهارستان، گزارش مبسوطی از برنامه‌های اجرا شده در هفته فرهنگی را ارائه کردند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.