وضعیت طرح‌های عمرانی شهرگلستان مساعد است/ تنها ۴۶ روز تا تکمیل پروژه زیرگذر سه راهی آدران باقی مانده است

شهردار شهرگلستان گفت: روند پیشرفت و وضعیت طرح‌های عمرانی درحال اجرا در شهرگلستان مساعد بوده و جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا عرب شهردار شهرگلستان با بیان اینکه پروژه‌های درحال اجرا در سطح شهرگلستان سرعت و کیفیت پیشرفت مناسبی دارند، گفت: درحال حاضر وضعیت طرح‌های عمرانی شهرداری گلستان مساعد است و جای نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

وی در ادامه به پیشرفت قابل قبول پروژه استخر شهرک قلعه‌میر اشاره کرد و عنوان داشت: این پروژه در مراحل پایانی خود قرار دارد و تست آب بندی این استخر با حضور مسئولان شهری شهرگلستان و به بهترین شکل ممکن انجام شده است.

علیرضا عرب باتاکید بر لزوم ارتقاء فرهنگ شهروندی در شهرگلستان، تصریح کرد: طی اقدامی مساحتی بالغ بر ۲ هزار متر مربع نقاشی و طراحی دیواری در شهرگلستان جایگزین دیوار نویسی‌های غیرمجاز موجود در سطح شهر گردید.

وی با اشاره به اینکه زیبایی بصری حق شهروندان شهرگلستان می باشد، بیان داشت: پروژه نورپردازی گسترده در سطح شهرگلستان درحال اجرا می باشد و در حدوو ۱۳هزار متر ریسه هفت رنگ به جهت ایجاد شور و نشاط بین شهروندان در ماه جاری در معابر شهر نصب گردید.

شهردار شهرگلستان همچنین در خصوص پروژه زیرگذر سه راهی آدران، تشریح کرد: تنها ۴۶ روز تا افتتاح پروژه مذکور باقس مانده است و در بازدید صورت گرفته از این پروژه ملی بر اولویت‌های موجود در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و استمرار راهبردها تاکید شد.

وی درپایان باتوجه به نیاز معابر شهر به بهسازی و ترمیم آسفالت، خاطرنشان کرد: عملیات زیرسازی و بهسازی آسفالت معابر شهرگلستان به صورت همزمان در شهرک قلعه‌میر و شهرک سبزدشت جهت جلب رضایت شهروندان گلستانی و سهولت در عبور و مرور درحال انجام می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.