وضعیت شهردار منتخب گلستان در هاله ای از ابهام / یک عضو شورا هنوز به احقاق حق مردم امیدوار است

نامه منتشر شده از عضو شورای اسلامی شهرگلستان نشان از مشکلات این شورا و اختلافات موجود بین اعضاء در خصوص تحقق حق شهروندان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، صبح امروز نامه‌ای در فضای مجازی منتشر شد که با امضای یکی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان شهرستان بهارستان، رئیس این شورای پرچالش را خطاب قرار داده بود.

گفتنی است که در این نامه که سمیع‌اله نظری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر آن را نگاشته، علاوه‌بر انتقاد تند به راه ندادن اهالی رسانه در جلسات شورای اسلامی شهرگلستان و علنی نبودن جلسات بر خلاف صراحت قانون، از رئیس شورا خواسته شده تا مقدمات این امر مهم فراهم شود.

 

وی همچنین در این نامه صراحتاً حضور اهالی رسانه برای گزارش فعالیت‌های شورای اسلامی شهر به مردم را ضروری دانسته است؛ درحالی که طی ۵ دوره فعالیت شورای شهرگلستان هرگز این موضوع دغدغه اعضاء شورای اسلامی شهر نبوده و حالا هم قطعاً نمی باشد.

امروز در شرایطی این نامه برای احقاق حق طبیعی مردم و رسانه‌ها منتشر می شود که شورای اسلامی شهرگلستان در آخرین دستاورد خود که امید می رفت شهر را به ساحل امن برساند نیز شکست خورده است.

چراکه گفته می شود شهردار منتخب این شورا به رغم پیگیری‌های گسترده هنوز موفق به دریافت حکم خود از وزیر کشور نشده است و بیم آن می رود که به واسطه ضعف در شورا و ناتوانی در چانه زنی‌ها به خاطر پرونده‌های تلخ و تاریک، احتمالاً امیدی هم به توان شورا برای دریافت این حکم نمی باشد.

درپایان لازم به ذکر است که تقارن انتشار نامه این عضو شورا با درز کردن خبر احتمال کنار گذاشن شهردار منتخب شهرگلستان این واقعیت را به دست می دهد که نباید به این شورا و آینده آن چندان هم دل بست، شورایی که در دو سال و اندی توانسته ۹ شهردار و سرپرست را تجربه کند و به سادگی می تواند به گذشته خود لبخند بزند و از مرم هم خجالت نکشد، اصلا نیازی به این ندارد که عملکردش را شفاف و رسا در میان رسانه‌ها فریاد بزند زیرا اوضاع شهر به اندازه کافی گویای همه واقعیت‌ها می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.