امام جمعه بخش گلستان:

وضعیت حال حاضر حجاب و عفاف در جامعه خطرناک می باشد/ حجاب یکی از ضروریات دین اسلام است

امام جمعه بخش گلستان گفت: درحال حاضر وضعیت حجاب و عفاف در جامعه خطرناک بوده و مردم و مسئولین باید نسبت به این امر توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر اهمیت موضوع حجاب در جامعه، عنوان داشت: بدون شک موضوع عفاف و حجاب از جمله موضوعات مهم در جامعه امروز به شمار می رود که باید نسبت به آن توجه ویژه داشت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هفت الی هشت آیه قرآن در مورد حجاب و عفاف می باشد، تصریح کرد: حجاب یکی از ضروریات دین اسلام و مورد تاکید ائمه معصوم (ع) می باشد که باید مورد توجه ویژه‌ای قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور در رابطه با حرکت با برنامه دشمنان برای ضربه زدن به فرهنگ و اصول جامعه اسلامی و ایرانی، اظهار داشت: چندین هزار شبکه منحرف ماهواره‌ای علیه دین اسلام و حجاب و عفاف برنامه تولید می کنند که این موضوع مایه نگرانی بوده و خانواده‌ها می بایست در این زمینه هوشیار باشند.

وی همچنین به اهداف تولید این برنامه‌های ماهواره‌ای اشاره کرد و گفت: بدون تردید هدف از تولید این برنامه‌های مبتذل تلاش برای تنزل جایگاه زن و ضربه زدن به خانواده‌های می باشد که نباید نسبت به این اهداف بی‌توجه بود.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به اینکه بد حجابی و بی‌حجابی مانند ویروس مخرب در جامعه اسلامی می باشند، خاطرنشان کرد: وضعیت حال حاضر حجاب و عفاف در جامعه خطرناک می باشد که بدون تردید باید در این زمینه به اهداف سیاسی، اخلاقی و اجتماعی دشمنان توجه کرد و مسئولین و خانواده‌ها نیز نباید در این موضوع مماشات کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.