رئیس شورای اسلامی نسیم شهر:

وضعیت بیمه آتش‌نشانان نسیم شهری نیازمند رسیدگی ویژه مسئولان می باشد

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر گفت: شرایط بیمه آتش‌نشانان سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر مناسب نیست و شهرداری و شورای اسلامی شهر باید در این راستا وارد عمل شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسینعلی بابایی رئیس شورای اسلامی نسیم شهر باتأکید بر اهمیت مأموریت‌ها و خدمات سازمان آتش‌نشانی به شهروندان، عنوان داشت: درحال حاضر طبق چارت سازمانی، آتش‌نشانی نسیم شهر می بایست ۱۳۲ نیروی زبده داشته باشد که متاسفانه این سازمان هم اکنون تنها ۶۷ نیروی عملیاتی و فعال دارد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط بد بیمه‌ای نیروهای سازمان آتش‌نشانی، تصریح کرد: پرسنل سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر بیمه آتش‌نشانی ندارند و تنها از بیمه عادی برخوردار می باشند که این موضوع ناشی از ضعف نظارتی شورای اسلامی شهر و شهردار بوده است و می بایست به سرعت مورد بررسی و رسیدگی ویژه قرار گیرد.

بابایی همچنین به سختی‌های شغل آتش‌نشانی اشاره کرد و اذعان داشت: آتش‌نشانان از جان خود برای کمک به مردم مایه می گذارند و از هیچگونه تلاشی در تمامی ساعات شبانه روز برای کمک به هم‌شهریان خود دریغ نمی کنند و انصاف نمی باشد که به این قشر به درستی رسیدگی نشود.

وی در رابطه با زمان آغاز فعاایت سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر، تبیین کرد: امروز قریب به سه دهه از عمر سازمان آتش‌نشانی و ارائه خدمات خطیر این سازمان در نسیم شهر به شهروندان می‌گذرد و آتش‌نشانان این شهر در طول این مدت با وجود برخی کمبودها تمام تلاش خود را در جهت خدمت به شهروندان کرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی نسیم شهر درپایان باتوجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، خاطرنشان کرد: شهرداری نسیم شهر می بایست برای خود درآمد پایدار ایجاد کند و از محل درآمدهای خود اقدام به تأمین مالی سازمان آتش‌نشانی شهر نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.