نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌‌کریم:

وضعیت اعضای شورای اسلامی شهرگلستان باید مشخص شود

نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌‌کریم گفت: وضعیت سلب عضویت برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان باید مشخص گردد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌‌کریم در جمع خبرنگاران در رابطه با شرایط حال حاضر اعضای شورای اسلامی شهرگلستان، اذعان داشت: موافق و مخالف انحلال این نهاد مردمی نمی باشم ولی از استاندار تهران میخواهم وضعیت سلب عضویت برخی از اعضای شورای گلستان را با وزارت کشور مشخص کند‌.

وی در ادامه باتاکید بر وجود برخی تناقض‌ها در فعالیت اعضای این شورای اسلامی، تصریح کرد: برخی از اعضای شورای اسلامی شهرگلستان بیش از یکسال است که حکم سلب عضویتشان از سوی هیأت حل اختلاف استانداری تهران صادر شده اما همچنان در وزارت کشور برای تایید نهایی بلاتکلیف مانده است.

حجت الاسلام والمسلمین نوروزی همچنین با بیان اینکه باید اعضای متخلف شورای اسلامی شهرگلستان از این نهاد مردمی کنار گذاشته شوند، اظهار داشت: می بایست اعضای علی البدل وارد شورا بشوند تا حال و هوای این شورا به نفع شهروندان گلستانی تغییر کند.

وی درپایان باتوجه به اینکه تکلیف اعضای شورای اسلامی شهرگلستان باید مشخص گردد، خاطرنشان کرد: بر اساس رأی هیآت حل اختلاف استانداری تهران هم اکنون ۴ عضو شورای شهرگلستان در معرض سلب عضویت قطعی قرار دارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.