رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

وزارت کشور صلاحیت شهردار منتخب شهرگلستان را احراز نکرد

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: وزارت کشور صلاحیت شهردار منتخب شورای اسلامی شهرگلستان را احراز نکرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محسن بیگدلی رئیس شورای اسلامی شهر گلستان در رابطه با وضعیت صدور حکم شهردار منتخب این شورا، اظهار داشت: متاسفانه ظهر امروز وزارت کشور صلاحیت حسین علیقلزاده شهردار پیشنهادی شهرگلستان را احزار نکرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه دیگر بنا بر اصرار به مصوبه قبلی خود را نداریم، تصریح کرد: سه شنبه همین هفته شهردار منتخب جدید گلستان را انتخاب و به وزارت کشور معرفی می کنیم تا روند انتخاب شهردار جدید هرچه سریع‌تر پیش برود.

گفتنی است که شهرگلستان در حدود یکسال است که شهردار ندارد و در طول این مدت شورای اسلامی شهر دست به انتخاب ۵ شهردار منتخب زده است که صلاحیت هیچ کدام از آن‌ها مورد تایید وزارت کشور قرار نگرفته است که این امر می توان عجیب و تأمل برانگیز خواند.

امید می رود شورای اسلامی شهر در جدیدترین انتخاب خود دیگر دچار اشتباه نشود و فردی را به عنوان شهردار گلستان انتخاب کند که شرایط احراز صلاحیت را داشته باشد و این شهر بالاخره پس از گذشت یک سال، یک مدیر شهری مناسب داشته باشد.

درپایان لازم به ذکر است که این دوره از شورای اسلامی شهر را می توان درس عبرتی برای شهروندان نیز دانست تا دیگر بدون آگاهی و شناخت کافی و تنها از روی قومیت، خوردن شام، توصیه آشنایان بدون دلایل موجه و… اقدام به رأی دادن نکنند و افراد مناسب‌تری را انتخاب نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.