با پیگیری‌های نماینده مجلس؛

ورود شهرداری‌ها به شهرک‌های صنعتی بهارستان ممنوع شد

پس ز انجام بررسی‌های لازم توسط مسئولان شهرستان بهارستان و به دستور وزارت راه و شهرسازی، ورود شهرداری‌های شهرهای بهارستان به شهرک‌های صنعتی این شهرستان ممنوع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرک‌های صنعتی در هر منطقه‌ای از اهمیت به سزایی برخوردار می باشند و قوانین و اتوماسیون‌های خاصی را در داخل خود به دلیل جلوگیری از بروز تخلف، قانون شکنی و مواردی از این قبیل تعیین می نمایند تا شرکت‌ها و کارگاه‌های فعال در داخل این شهرک‌ها در چهارچوب قانون به تولید و خدمات‌دهی مشغول شوند.

گفتنی است که در برخی موارد این روند شهرک‌های صنعتی از دید برخی از ادارات نظیر شهرداری‌ها دارای نواقصی می باشد یا نیاز به تغییراتی دارد، که همین امر سبب دخالت شهرداری‌ها در امور مربوط به شهرک‌های صنعتی می شود و به تبع این امر در ادامه اعتراض فعالان شهرک‌های صنعتی را به دنبال دارد، که این اتفاق در شهرستان بهارستان رخ داده است.

تشدید مشکلات شهرک‌های صنعتی و شهرداری‌های شهرستان بهارستان به قدری ادامه پیدا کرد که حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم شخصاً پیگیر این مشکلان شد، تا به نتیجه درستی در این خصوص دست پیدا کند.

بنابر این گزارش در نهایت این پیگیری‌ها و بررسی‌های فرمانداری و نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان  و رباط‌کریم و همچنین اعلام نظر وزارت راه و شهرسازی و دستور اکید فرماندار، شهرک‌های صنعتی منطقه مستقل بوده و شهرداری‌ها از این پس حق ورود به آن را ندارند.

درپایان لازم به ذکر است که این اقدام گرچه برای عده‌ای خوشایند نخواهد بود، اما به نظر می رسد توانایی بهبود شرایط شهرک‌های صنعتی منطقه را دارا می باشد و می تواند به رونق تولید و افزایش دقت و نظارت در این شهرک‌ها کمک شایانی نماید.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.