ورزش بهارستان در شرایط غیرقابل قبولی قرار دارد/ ورزشکاران بهارستانی از ضعف مدیریت ورزشی در این شهرستان ناراضی می باشند

وعده‌های بدون نتیجه و عملکرد ضعیف اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان باعث نارضایتی شهروندان به ویژه ورزشکاران این شهرستان از وضعیت موجود شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فراهم بودن امکانات ورزشی امروزه در هر نقطه‌ای از جهان امری ضروری و جزو نیازهای جامعه به شمار می رود که نیازمند رسیدگی و توجه ویژه مسئولان می باشد، چراکه رشد و پرورش استعدادهای ورزشی که توانایی افتخار آفرینی و کسب اعتبار برای یک شهر، شهرستان یا کشور را دارند، در گرو همین امکانات ورزشی می باشد.

شهرستان بهارستان نیز به عنوان شهرستانی که دارای ورزشکاران نامدار و با استعداد زیادی می باشد، از این قاعده مستثنی نبوده و به شکل جدی نیازمند رسیدگی به ورزشکاران و امکانات ورزشی می باشد، که البته اغلب مردم و اصحاب رسانه بر این باورند که در شهرستان بهارستان مدیریت ضعیف ورزشی دیده می شود.

از جمله دلایل این عقیده که در بهارستان ضعف مدیریت ورزشی وجود دارد و در طول سال ۹۷ تشدید نیز گردیده است، این می باشد که داورزنی رئیس اداره ورزش بهارستان قول داده بود تنها زمین فوتبال چمن شهرگلستان واقع در الهیه احیا شود، اما همچنان خبری از انجام چنین اقدامی نمی باشد.

همچنین قرار بر این بود تا در طول هفته دولت، برخی از پروژه‌های مهم ورزشی شهرستان افتتاح شود، اما هفته دولت تمام شد و سالن ورزشی بانوان صالحیه که جزو پراهمیت‌ترین نیازهای ورزش بهارستان بود همچنان در وضعیت سابق خود قرار دارد.

همچنین گفتنی است که بی‌توجهی اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان به کوهنوردان بهارستانی همچنان ادامه دارد و این درحالی است که این ورزشکاران با هزینه‌های شخصی و با تلاش خود سعی در زنده نگه داشتن این ورزش در بهارستان دارند.

موتورسواران استان تهران و به ویژه شهرستان بهارستان نیز در جمع ورزشکاران معترض به عملکرد این اداره قرار دارد و با اینکه بارها مشکلات موجود در پیست موتور سواری نسیم شهر را با اداره ورزش و جوانان بهارستان مطرح کرده‌اند، این اداره هیچ کمکی برای حل مشکل این پیست انجام نمی دهد.

درپایان از تمام این مشکلات و وعده داورزنی برای افتتاح ورزشگاه ۵ هزار نفری نسیم شهر که بگذریم نمی توان بر روی این موضوع چشم پوشی کرد که امین عبدول‌پور قهرمان ملی پوش شهرصالحیه و قهرمان مسابقات پارا آسیایی اینچئون بدون بدرقه اداره ورزش و جوانان راهی بازی‌های پارا آسیایی جاکارتا اندونزی شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.