وجودماسه در آب شرب اهالی شهرک رسالت نسیم شهر!

اهالی شهرک رسالت نسیم شهر حدود چهارماه است که به علت وجود ماسه در آب شرب مصرفی ، نمی توانند از آب سالم و بهداشتی استفاده کنند. به گزارش بهارستانه، حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر با بیان این مطلب به نسیم شهر نیوز گفت : وجود ماسه در آب مصرفی واحدهای مسکونی واقع […]

اهالی شهرک رسالت نسیم شهر حدود چهارماه است که به علت وجود ماسه در آب شرب مصرفی ، نمی توانند از آب سالم و بهداشتی استفاده کنند.

به گزارش بهارستانه، حسین خانمحمدی عضو شورای اسلامی نسیم شهر با بیان این مطلب به نسیم شهر نیوز گفت : وجود ماسه در آب مصرفی واحدهای مسکونی واقع در شهرک رسالت ، موجب بروز مشکلات فراوانی برای این شهروندان شده است.

وی افزود :این معضل  باعث شده تا این شهروندان در شستشوی مواد غذایی و البسه دچار مشکل شده و آب شرب خود را نیز از سوپرمارکتها در قالب آبهای معدنی تهیه کنند که هزینه مضاعفی برای آنان دارد.

خانمحمدی با بیان اینکه این مشکل بارها به اطلاع مسئولان شرکت آب و فاضلاب رسانده شده اظهارداشت : متاسفانه مسئولان این شرکت به مشکلات و درخواستهای مردم نسیم شهر بی توجهی می کنند و با وجود گزارش های خود مردم و پیگیری های مسئولان شهر ، هنوز هیچ کاری برای رفع این مشکل که بهداشت و سلامت مردم را تهدید می کند ، انجام نشده است.

وی گفت : وجود ماسه در آب ، علاوه بر مشکلاتی که در حوزه مصرف آب شرب به وجود آورده ، در برخی از موارد موجب گرفتگی لوله ها و آسیب وارد شدن به واحدهای مسکونی نیز شده است.

این عضو شورای اسلامی نسیم شهر خاطرنشان کرد : از طریق فرمانداری شهرستان بهارستان نیز پیگیر این مشکل هستیم و امیدواریم هرچه سریعتر این خواسته به حق مردم شریف نسیم شهر به ویژه اهالی شهرک رسالت برآورده شود.

منبع:نسیم شهرنیوز

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.