رئیس شورای اسلامی شهرگلستان:

واگذاری زمین با هدف احداث سایت اداری بهارستان تصویب شده است/ رویکرد شورای اسلامی شهرگلستان، عدالت محور است

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان گفت: برنامه‌ها و پروژه‌های مجموعه مدیریت شهری با رویکردی عدالت محور در نقاط مختلف شهرگلستان درحال اجرا می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، عباس جهان‌تاب رئیس شورای اسلامی شهرگلستان با بیان اینکه پروژه‌های شهرگلستان با رویکرد عدالت محور درحال اجرا می باشد، تصریح کرد: بعد از انتخاب شهردار جدید در سال ۹۶، مهم‌ترین دستور کار شورای اسلامی شهرگلستان اتمام پروژه‌های نیمه تمام در سطح شهر بود که این امر در تمامی محلات با رویکرد توسعه عدالت محور یا به بهره‌برداری رسید است یا درحال اجرا می باشد.

وی در ادامه در خصوص روند واگذاری زمین سایت اداری شهرستان بهارستان، گفت: واگذاری زمین با هدف احداث سایت اداری شهرستان بهارستان در شهرگلستان و تمرکز استقرار ادارات در مرکز شهرستان تصویب شده است که جزو مهم‌ترین مصوبات شورای اسلامی دوره پنجم در گلستان می باشد.

جهان‌تاب باتاکید بر اهتمام ویژه شورای اسلامی شهر به مسائل فرهنگی، ترافیکی، بهداشتی، زیست محیطی و …، تبیین کرد: در کنار اجرای پروژه‌های عمرانی در سطح شهر و در نظر گرفتن تسهیلات و امتیازات برای شهروندان در بافت فرسوده با هدف نوسازی و همچنین پیگیری ترمیم و نوسازی لوله‌های فرسوده آب که ترکیدگی لوله‌های آب توجه ویژه‌ی به دیگر حوزه‌ها و زمینه‌ها صورت می گیرد.

وی همچنین با اشاره به اهمیت اجرای پروژه‌هایی در جهت کاهش ترافیک شهری، عنوان داشت: اجرای کمربندی شمالی شهرگلستان در راستای کاهش ترافیک جاده ساوه و همچنین ممنوعیت ورود ماشین‌های سنگین به این محور می تواند در این حوزه تحول آفرین باشد.

رئیس شورای اسلامی شهرگلستان در رابطه با روند اجرای پروژه‌های شهرگلستان، اظهار داشت: احداث و راه اندازی ایستگاه‌های آتش نشانی ۴ و ۵ در شهرک امام حسین (ع) و همچنین انتهای خیابان ۲۴ متری شهید چمران و احداث پارک بانوان در محله سبزدشت همچنان ادامه دارد.

وی درپایان باتوجه به اقدامات شورای اسلامی شهرگلستان، افزود: با همکاری موثر دوره پنجم شورای اسلامی شهرگلستان و علیرضا عرب شهردار جوان و باانگیزه، اقداماتی نظیر کاهش تعرفه‌های نظام مهندسی و عوارض شهرداری، آغاز احداث پایانه اتوبوسرانی و مسافربری، آغازاحداث پارک سوار در سه راه آدران، احداث سالن‌های مختلف ورزشی، ساماندهی رودخانه شادچای و پایان معضلات زیست محیطی و مواردی از این قبیل  صورت گرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.