واکنش سید حسن نصرالله به آشوب‌های اخیر آمریکا

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان آشوب های اخیر در آمریکا در پی حمله به کنگره این کشور را حادثه‌‌ عادی و گذرا ندانست و گفت: آنچه در آمریکا شاهد بودیم بیانگر ساختگی و دروغین بودن مفاهیم دموکراسی آمریکایی بود.

به گزارش بهارستانه، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان سخنرانی خود را آغاز کرد.

سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان شامگاه جمعه در سخنرانی خود تاکید کرد: آنچه اخیرا در آمریکا اتفاق افتاد، رخدادهایی بود که آمریکایی‌ها عادت داشتند آن را در کشورهای دیگر اجرا کنند اما این بار ترامپ آن را در کشور خودشان به اجرا  گذاشت.

وی افزود: تحولاتی که در آمریکا رخ داد بسیار بزرگ و مهم بود و پیامدهای منفی بسیاری دارد، نمی‌توان این رخداد را یک واقعه عادی  و گذرا دانست.

دبیرکل حزب الله لبنان افزود: حوادثی که در آمریکا شاهد آن بودیم، باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد چون حقایق درون آمریکا را برای همان نمایان می کند.

آنچه که آمریکایی‌ها در یک شب شاهد آن بودند تنها ذره ای از جنایات ترامپ در چهار سال گذشته در سوریه، عراق، یمن بود، جنایاتی که در بین آنها می توان به جنایت ترور فرماندهان شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس اشاره کرد.

وی افزود: آنچه در آمریکا شاهد بودیم بیانگر ساختگی و دروغین  بودن مفاهیم دموکراسی آمریکایی بود، همچنین خطر رسیدن شخصیتی همچون ترامپ را به منصب ریاست جمهوری در آمریکا را نشان داد.

دبیرکل حزب الله لبنان ادامه داد: خدا را شاکر هستیم که جهان را در مدت چهار سال ریاست جمهوری ترامپ حفظ کرد ، چون گزینه حمله با بمب اتمی از سوی آمریکا در دستان شخصی دیوانه مانند ترامپ بود.همچنین ما امیدواریم که روزهای باقیمانده از دوران زمامداری ترامپ تا ۲۰ ژانویه ، بر جهان بخیر بگذرد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.