معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ:

والدین فرزندان خود را در جشنها و شادی‌ها همراهی کرده و مواظب سلامتی آنان باشند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ نوشت: والدین فرزندان خود را در جشنها و شادیها همراهی کرده و مواظب سلامتی آنان بوده و فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتش‌زا آگاه کنند.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، سرهنگ مراد مرادی در یادداشتی به مناسبت ایام پایانی سال نوشت: در روزهای پایانی سال همه در حال آماده شدن برای نوروز هستند؛ از خانه تکانی گرفته تا خرید لباسهای نو و تصمیم به تغییر برخی از رفتارهای ناهنجار اما در چهارشنبه آخر سال برخی از نوجوانان و جوانان به خاطر رفتارهای غیر مسئولانه و غیر عاقلانه، سال نو را برای خود و اطرافیان تلخ می کنند و متاسفانه هر سال در چهارشنبه آخر سال شاهد مجروح شدن تعدادی از شهروندان و گاهی از دست دادن جان آنان هستیم.

امیدوارم با هوشیاری و مشارکت همه شهروندان برای امنیت چهارشنبه آخر سال و توجه به توصیه های زیر، نوروز همراه با سرور و شادی را داشته باشید و در آستانه سال نو با آموزش و کنترل فرزندان خود، از وقوع حوادث ناگوار پیشگیری نماییم.

پدر و مادر گرامی، فرزندان خود را در جشنها و شادیها همراهی نموده و مواظب سلامتی آنان بوده و فرزندان خود را نسبت به عواقب خطرناک بازی با مواد منفجره و آتشزا آگاه کنیم.

با تفریحات ناسالم و ترقه بازی موجب ترافیک و شلوغی خیابانها نشویم. صدای ناشی از انفجار برای نوزادان، خانمهای باردار، بیماران و سالمندان بسیار خطرناک است.

در صورت اطلاع از خرید و فروش و توزیع مواد آتش زا مراتب را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهیم. از نگهداری مواد آتش زا و تهیه و ساخت وسایل آتش بازی دستی توسط فرزندانمان خودداری نموده و نظارت بر موضوع را جدی بگیریم.
مراقب رفتارهای خطرناک و ناهنجار افراد بوده و در صورت لزوم مراتب را به واحدهای گشتی نیروی انتظامی و یا پلیس ۱۱۰ اطلاع دهید.

شهروندان عزیز در روزهای نزدیک به سال نو، بیش از پیش با درایت و عقلانیت قبل از هر کاری به عواقب آن بیاندیشند و رفتارها و تصمیمهای مسئولانه داشته باشند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.