واحدهای صنفی متخلف در شهرصالحیه پلمب شدند

واحدهای صنفی متخلف در شهرصالحیه که به مصوبات کرونایی بی‌توجه بودند، با دستگاه جوش پلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مغازه‌های غیرضروری که بی‌توجه به سلامت مردم شهرصالحیه در ایام کرونایی باز بودند، در اقدامی قاطع از سوی شهرداری این شهر و با همکاری ادارات مربوطه پلمب شدند.

گفتنی است که در این اقدام واحدهای صنفی غیرضروری که تعطیل نبودند توسط مأموران شهرداری شهرصالحیه و اتاق اصناف شهرستان با دستگاه جوش پلمب شدند.

گمان نمی کنم جمله «درخانه بمانید» به گوش کسی نرسیده باشد اما هنوز افراد زیادی وجود دارند که زیر بار این مسئولیت اجتماعی نمی روند و برای ریشه کن کردن ویروس کرونا همکاری لازم را با مسئولان و کادر درمانی ندارند.

تعطیلی اصناف و بازار در این شرایط فعلی، موضوعی است که همواره مورد تأکید بوده تا علاوه‌بر جلوگیری از تجمع، برای شهروندان نیز انگیزه خروج از منزل ایجاد نشود ولی با وجود این تذکرات پی در پی، هنوز کاسبان زیادی وجود دارند که گوششان بدهکار نمی باشد و تن به خانه نشینی و تعطیلی کسب و کار خود نمی دهند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید تمامی این اقدامات در راستای حفظ سلامت و جان مردم بوده و زمانی مردم نسبت به موضوعات بهداشتی و مصوبات کرونایی بی‌توجهی می کنند باعث به خطر افتادن سلامت همه مردم می شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.