واحدهای صنفی متخلف در بهارستان شناسایی و پلمپ شدند

در راستای بازرسی‌های شبکه بهداشت و درمان بهارستان، واحدهای صنفی متخلف در سطح شهرستان شناسایی و پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در راستای نظارت و بازرسی‌های بازرسان و کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان واحدهای صنفی متخلف در حوزه بهداشتی در سطح شهرستان شناسایی و پلمپ گردید.

بنابر این گزارش به دنبال نظارت‌های مستمر و پیگیری‌های صورت گرفته به وسیله شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، از روز ۹ تیرماه تا ۱۶ تیرماه سال جاری، ۹ واحد صنفی متخلف بهداشتی پلمپ گردید.

گفتنی است که این واحدهای صنفی شامل یک قصابی، یک اغذیه فروشی، یک کارگاه تولید فلافل، یک سفره خانه سنتی، یک واحد سبزی خرد کنی، یک تالار پذیرایی، دو واحد تهیه غذا و یک چایخانه می باشد که به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی و امکان ایجاد خطر برای سلامت شهروندان پلمپ شد.

بنا به گفته دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان، بازرسان بهداشت محیط این شبکه با هدف بهبود و ارتقاء سطح سلامت شهروندان بهارستانی، با جدیت کامل بر تمامی واحدهای تحت پوشش نظارت مستمر داشته و در صورت شناسایی هرگونه تخلف بهداشتی با واحد متخلف برابر قانون و مقررات برخورد می شود.

وی همچنین به اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: در طول اجرای این طرح فشار خون ۱۲۵٫۹ درصد از افراد بالای ۳۰ سال در شهرستان که جمعیتی در حدود ۱۲۴هزار نفر را شامل می شود، ثبت گردید.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان بهارستانی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در سطح شهرستان، با سامانه رسیدگی به شکایات ۱۹۰ تماس گرفته تا بازرسان شبکه بهداشت و درمان در اسرع وقت نسب به رسیدگی موضوع در محل مذکور حضور یابند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.