بخشدار بخش گلستان:

واحدهای صنفی بی‌توجه به قانون پلمب می شوند/ همه باید برای مبارزه با کرونا همکاری کنند

بخشدار بخش گلستان گفت: واحدهای صنفی که به مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری بی‌توجه باشند، پلمب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فاضل نجفی بخشدار بخش گلستان باتاکید بر تاثیر مثبت همکاری کسبه و صاحبان کسبه در مقابله با کرونا، بیان داشت: از تمامی کسبه‌ای که با تعطیلی واحدهای صنفی خود، در راستای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا گام برداشته‌اند، قدردانی می کنیم.

وی در ادامه با بیان بررسی‌های صورت گرفته در خصوص تعطیلی اصناف غیر ضروری تا تاریخ اعلام شده، تصریح کرد: در پایش‌ها و بازدیدهای صورت گرفنه، خوشبختانه بیشتر ‌کسبه با مجموعه شهرستانی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، همکاری‌های لازم را داشته‌ و نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود اقدام نموده‌اند.

نجفی همچنین به اهمیت مصوبه تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری اشاره کرد و اذعان داشت: از سایر کسبه  که کالاهای غیر اساسی به فروش می رسانند، خواهشمندیم برای حفظ جان خود و همشهریان نسبت به تعطیلی واحد‌های صنفی خود اقدام نمایند.

وی در رابطه با اقدامات پیش بینی شده در برابر واحدهای صنفی بی‌توجه به مصوبه تعطیلی اصناف غیرضروری، تبیین کرد: در صورت عدم توجه کسبه به مصوبه مذکور از اقدامات قانونی برای پلمب محل کسب اقدام خواهد شد.

بخشدار بخش گلستان درپایان باتوجه به همکاری ادارات و سازمان‌های شهرستان بهارستان در راستای اجرای این مصوبه، خاطرنشان کرد: زحمات و تلاش‌های شبانه روزی شبکه بهداشت و کادر درمان، نیروی انتظامی، شهرداران، اداره صمت و اتاق اصناف بهارستان در جهت مبارزه با ویروس کرونا لایق تقدیر و تشکر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.