واحدهای «آبفروشی» غیرمجاز در بهارستان پلمب شد

واحدهای «آبفروشی» غیرمجاز فعال در شهرستان بهارستان توسط بازرسان ادارات مربوطه شناسایی و پلمب گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فعالیت مغازه‌هایی تحت عنوان «آّبفروشی» در سطح شهرستان بهارستان چند سالی است که آغاز شده است و روز به روز افزایش می یابد و تعداد بیشتری از شهروندان جذب خرید آب از این اماکن می شوند.

این درحالی است که رئیس اداره آبفای شهرستان بهارستان، مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان و تعدادی دیگر از مسئولین مربوطه این شهرستان بارها و بارها اعلام کرده‌اند که آب شرب این منطقه دارای استانداردهای کافی بوده و هیچگونه مشکلی ندارد و فعالیت واحدهای «آبفروشی» بدون هیچگونه مجوزی در سطح بهارستان درحال انجام می باشد.

بنابر این گزارش در نهایت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان براساس نتایج آزمایشات به عمل آمده به عنوان ناظر بر عرضه آب سالم و بهداشتی به شهروندان بهارستانی سه واحد «آبفروشی» را در سطح شهرستان پلمب کرد.

این سه واحد بدون اخذ مجوزهای بهداشتی و در شرایط غیربهداشتی در نقاط مختلف شهرستان شروع به کار کرده بودند که با دستور قضایی معاون دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان و با همکاری اداره آب و فاضلاب و نیروی انتظامی شهرستانپلمب گردید.

گفتنی است که پس از اخذ مجوزهای لازم و انجام مراحل قانونی و آزمایش و آنالیزهای مربوطه در رابطه با این واحدهای صنفی تصمیم‌گیری نهایی صورت خواهد گرفت و بدون تردید مطابق قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک وضعیت فعالیت این آبفروشان و همچنین کیفیت آب شرب در شهرستان بهارستان نیازمند رسیدگی‌های جدی‌تر و کارشناسی شده می باشد تا هم از ایجاد یک شغل کاذب جلوگیری شود و هم اعتماد شهروندان به کیفیت آب شرب منازل دوباره باز گردد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.