مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان:

هیچ موردی از ابتلا به کروناویروس در بهارستان دیده نشده است/ هرگز به مردم در این خصوص دروغ نمی گوییم

مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در بهارستان دیده نشده است و تنها یک فرد مشکوک بود که جواب آزمایش او نیز منفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان با اشاره به برخی شایعات موجود در خصوص ویروس کرونا در بهارستان، بیان داشت: تا این لحظه به جز موردی که هفته گذشته مشکوک به کرونا بود هنوز مورد دیگری در سه شهر صالحیه، گلستان و نسیم شهر مشاهده نشده است.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه تاکنون هیچ یک از شهروندان بهارستانی به ویروس کرونا مبتلا آلوده نشده است، تصریح کرد: آن مورد مشکوک به کرونا هم خیلی زود پس از آزمایشات لازم مشخص گردید که تنها یک سرما خوردگی ساده بوده که همزمان از بیمارستان نیز مرخص شد.

دمیریان در رابطه با شرایط آمادگی شهرستان بهارستان در برابر ویروس کرونا، اظهار داشت: از هفته گذشته بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان در حد بضاعت خود برای مقابله با این ویروس در آمادگی کامل به سر می برد.

وی همچنین به اهمیت صداقت داشتن با شهروندان به ویژه در چنین مواردی که باعث نگرانی آن‌ها شده است، اشاره کرد و گفت: به مردم شهرستان بهارستان قول می دهیم هرگز در این مورد به آن‌ها دروغ نگوییم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به جدی بودن مسئله ویروس کرونا، خاطرنشان کرد: از تمامی مردم می خواهیم تحت هیچ شرایطی این ویروس را شوخی نگیرند و حتماً به توصیه‌های بهداشتی مسئولان در خصوص پیشگیری از ابتلا به این ویروس توجه کنند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.