فرماندار شهرستان بهارستان:

هیچ موردی از ابتلا به ویروط کرونا در بهارستان مشاهده نشده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: شهروندان به شایعات توجه نکنند چراکه تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروط کرونا در بهارستان مشاهده نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش اخبار و حاشیه‌های مربوط به کرونا، اذعان داشت: به مردم اطمینان می دهم که حتی یک مورد هم ابتلا به کروناویروس در این منطقه تا به این لحظه گزارش نشده است.

وی در ادامه به انجام طرح ضد عفونی شدن اماکن عمومی اشاره کرد و گفت: از شهروندان بهارستانی می خواهم تا با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی، در کنترل شیوع این ویروس مشارکت نمایند تا از شیوع این بیماری در شهرستان بهارستان جلوگیری شود.

خانجانی در رابطه با غیرمعتبر بودن شایعات منتشر شده در خصوص ویروس کرونا، تصریح کرد: شهروندان بهارستانی مسائل و اخبار مربوط به ویروس کرونا را صرفاً از طریق رسانه‌های معتبر منطقه رصد و پیگیری کنند و به شایعات موجود در این خصوص توجه نکنند.

وی همچنین با بیان اینکه کمیته ویژه‌ای به جهت رصد و پیگیری موضوعات و مسائل مربوط به این بیماری در شهرستان تشکیل شده است، اظهار داشت: امیدواریم با دقت نظر و توجه مردم و تعامل دستگاه‌های ذیربط از شیوع ویروس کرونا در شهرستان بهارستان پیشگیری کنیم.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه درپی بارندگی تمام شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و دستگاه‌های خدمات‌رسان در آماده باش کامل می باشند، افزود: هیچ معبری در شهرستان نباید دچار آبگرفتگی شود و نیروهای خدماتی می بایست در این رابطه عملکردشان خوب باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.