معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان:

هیچگونه کم کاری در تامین سلامت جامعه قابل پذیرش نمی باشد/ شهرداری‌ها باید نسبت به اصلاح مسیر کانال‌های فاضلابی شهرها اقدام نمایند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار بهارستان گفت: کم کاری در تامین سلامت جامعه قابل قبول نبوده و تمامی دستگاه‌های مربوطه در تامین سلامت شهروندان بهارستانی مسئول می باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدحبیب موسوی معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری سومین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذای شهرستان، بیان داشت: هیچگونه کم کاری در تامین سلامت جامعه تحت هیچ عنوان قابل قبول نمی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه بررسی و نظارت بر وضعیت بهداشتی شهرستان جزو وظایف مهم کارگروه سلامت و امنیت غذا بهارستان می باشد، تصریح کرد: حصول اطمینان از سلامت تمامی اقلام و کالاهایی موجود در سبد غذایی شهروندان بهارستانی از وظایف و مسئولیت‌های اصلی این کارگروه می باشد.

موسوی در خصوص وظایف کارگروه سلامت و امنیت غذا بهارستان در مقابل بیماری‌ها، تشریح کرد: تمامی دستگاه‌ها و ادارات عضو این کارگروه، به ویژه متولیان این حوزه از جمله شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شبکه دامپزشکی، اداره حفاظت محیط زیست، جهاد کشاورزی، اداره آب و فاضلاب بهارستان می بایست با به کار گیری تمامی امکانات، چتر حفاظتی در مقابله با هر گونه شیوع احتمالی بیماری‌های واگیر و غیر واگیر برای شهروندان ایجاد کنند.

وی همچنین به نارضایتی مردم از بوی بدی که از محل شرکت شان دشت یا همان دامداری همت ساطع می شود، اشاره کرد و گفت: در راستای اقدامات و پیگیری‌های گذشته فرمانداری شهرستان بهارستان به منظور انتقال دام‌های سنگین این واحد از داخل شهر به مکانی دیگر، دستگاه‌های ذیربط از جمله اداره حفاظت محیط زیست بهارستان و شهرداری نسیم شهر موظف می باشند تا در چهار چوب قانون و با همکاری دستگاه قضایی در جهت تحقق این امر اقدام نمایند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به مشکلات حاصل از عدم جمع آوری و ساماندهی آب‌های سطحی در شهرستان، افزود: هر سه شهرداری تابعه بهارستان می بایست علاوه‌بر ساماندهی آب‌های سطحی و همچنین هدایت آن‌ها به خارج از محدوده اراضی کشاورزی در جهت اصلاح مسیر کانال‌های فاضلابی شهرهای خود وارد عمل شوند.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.