هیمنه و آبروی آمریکا با خون شهید سلیمانی فرو ریخت

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام با بیان این‌که ملت ایران با خون شهید سلیمانی و خون امثال‌حججی‌ها هیمنه و آبروی آمریکا را از بین برده است، گفت: با وجود این‌که آمریکا میلیاردها دلار برای پیشبرد اهدافش در منطقه هزینه کرده، ترامپ برای اینکه به عراق سفر کند بدون سروصدا به عراق سفر می‌کند و هواپیمای او با چراغ خاموش فرود می‌آید.

به گزارش بهارستانه، سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام شنبه شب در ویژه مراسم نخستین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی که شامگاه امروز در حسینیه پیروان شهدای کربلا شهرستان ری برگزار شد، اظهار داشت: با کسانی در عصر حاضر مواجه هستیم که قتل شیعه را مساوی با ثواب می‌دانند همانند همان جاهلانی که در دوران حکومت امام علی علیه‌السلام مبارزه با امام علیه‌السلام را مصداق ثواب می‌دانستند.

وی افزود: همانطور که در طول تاریخ خبیث‌هایی وجود داشتند که امروز هم وجود دارند، افراد خوب و سلمان فارسی‌های زمان هم وجود دارند که رودرروی خبیث‌های عالم ایستاده‌اند که مصداق آن امام راحل است که توانست مقابل خبیث‌های عالم بایستد.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام با اشاره به کمک‌های مومنانه گفت: در شرایطی که در اروپا ماسک و هواپیمای کمک‌های بشردوستانه را به سرقت می‌بردند، در ایران مردم کمک مومنانه را انجام می‌دهند و به مستضعفان و بیماران کرونایی کمک می‌رساندند و این اتفاق در ایران بی‌نظیر است و در جهان سابقه ندارد که آن به برکت انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.

سردار ذوالقدر با بیان اینکه رهبری امام راحل در انقلاب اسلامی سبب شد تا در زمینه علمی به پیشرفت دست یابیم، یادآور شد: امروز در زمینه علمی به پیشرفتی دست یافته‌ایم که در تاریخ ایران سابقه نداشته است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام با اشاره به اینکه فتنه‌ها تمام‌شدنی نیست، اظهار کرد: زمانی فتنه منافقین و جنگ تحمیلی وجود داشت و امروز هم فتنه‌ها با رنگ و ظاهر جدیدی در حال بروز است، اما باید در مقابل این فتنه‌ها هوشیار بود.

سردار ذوالقدر با بیان اینکه خداوند عزت می‌دهد، بیان داشت: خداوند این عزت را به شهید سلیمانی داده تا خونش پربرکت و ماندگار شود و موجب امنیت و اقتدار کشور شود؛ لذا امروز خون شهید سلیمانی‌ها میلیون‌ها انسان را هوشیار کرده است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام درباره سیلی‌هایی که به استکبار زده شده است، گفت: نخستین سیلی مراسم باشکوه تشییع پیکر شهید سلیمانی است که بی‌سابقه بود. حتی در بسیاری از شهرها که پیکر شهید سلیمانی به آنجا نرفته بود خود مردم به صورت نمادین مراسم تشییع انجام دادند. همچنین دومین سیلی ما بمباران پایگاه عین‌الاسد است که این سیلی هیمنه آمریکا را شکست.

سردار ذوالقدر با بیان اینکه ملت ایران با خون شهید سلیمانی و خون امثال‌حججی‌ها هیمنه و آبروی آمریکا را از بین برده است، تأکید کرد: با وجود اینکه آمریکا میلیاردها دلار برای پیشبرد اهدافش در منطقه هزینه کرده، ترامپ برای اینکه به عراق سفر کند بدون سروصدا به عراق سفر می‌کند و هواپیمای او با چراغ خاموش فرود می‌آید.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.