هیئات بهارستانی در انتظار تشکیل شورای جدید/ سازمان تبلیغات اسلامی بهارستان فراخوان ثبت نام انتخابات شورای هیئات مذهبی را صادر کرد

فراخوان ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی شهرستان بهارستان توسط سازمان تبلیغات اسلامی با تغییرات اساسی نسبت به دوره قبل صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، شهرستان بهارستان به زودی شاهد برگزاری یک انتخابات دیگر خواهد بود که حال و هوایی نسبتاً متفاوت نسبت به دیگر انتخابات‌های برگزار شده در شش ماه اخیر دارد، که دلیل آن شرکت مداحان شهرستان در این انتخابات است.

در تمام شهرهای شهرستان بهارستان بنرهای فراخوان ثبت نام انتخاابات پنجمین دوره شورای هیئات مذهبی نصب گردیده است و فضای مجازی نیز برگزاری این انتخابات را جزو اولویت‌های اصلی خود در کانال‌ها و گروه‌های شهرستانی می بیند.

مهلت ثبت نام در این انتخابات از صبح فردا یعنی شانزدهم مهرماه سال ۹۶ آغاز و تا بیست وهفتم ماه جاری ادامه‌دار خواهد بود، که مطمئناً هدف اصلی از تشکیل چنین شورایی در شهرستان‌ها و شهرهای کشور بهبود شرایط رسیدگی به هیئات مذهبی، خدمت بهتر به مسلمانان در مراسم‌های عزاداری اهل بیت و حضور فعال هیئات مذهبی در فعالیت‌های فرهنگی می باشد.

فرزاد رفیعی یکی مداحان جوان شهرستان بهارستان نسبت به بهبود شرایط در پنجمین دوره این شورا ابراز امیدواری کرد و گفت: کمی و کاستی‌های موجود در دوره قبلی شورای هیئات مذهبی شهرستان سبب بروز مشکلاتی برای تعدادی از هیئت‌های بهارستانی به ویژه در دهه محرم گردید که امیدوارم در دوره جدید این اتفاقات تکرار نشود.

همچنین قادر بی‌وفا یکی از مداحان تحصیل کرده بهارستان در رابطه با برگزاری انتخابات شورای هیئات مذهبی، اظهار داشت: افرادی که توانایی و علم ورود به شورا را ندارند نباید در این شورا شرکت کنند چرا که تنها سبب افزایش مشکلات موجود می شوند و مداح بهتر بودن دلیل بر توانایی رسیدگی بهت به هیئات مذهبی نمی شود.

درپایان گفتنی است که شورای هیئات مذهبی شهرستان بهارستان در این دوره از ۱۰ نفر به ۱۳ نفر افزایش می یابد، که امید است این افزایش نفرات سبب افزایش بهره‌وری و فعالیت این شورا در سطح شهرستان شود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.