هیأت رئیسه جدید شورای اسلامی شهرگلستان مشخص گردید

هیأت رئیسه جدید شهرگلستان بعد از تغییرات ایجاد شده در ترکیب این شورا، طی برگزاری انتخابات داخلی مشخص گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، در طول ماه‌های اخیر شورای اسلامی شهرگلستان بارها و بارها وارد حاشیه و مشکلات عدیده‌ای شده است و به دنبال همین مشکلات، شش تن از اعضای این دوره شورای اسلامی این شهر سلب عضویت شده‌اند و اعضاء دیگری وارد این شورا شده‌اند.

گفتنی است که به دنبال تغییرات ایجاد شده در ترکیب شورای اسلامی شهرگلستان، صبح امروز اعضای شورای اسلامی این شهر با انجام رأی گیری و تشکیل جلسه هیأت رئیسه جدید خود را انتخاب کردند.

در این انتخابات محسن بیگدلی به عنوان رئیس جدید شورای اسلامی شهرگلستان و همچین موسی قلی‌زاده به عنوان نایب رئیس شورای گلستان انتخاب شدند تا با اعمال این تغییرات شهروندان این شهر نسبت به تغییر رویه و عملکرد منتخبان خود امیدوار شوند.

بنابر این گزارش، شهروندان شهرگلستان از هیأت رئیسه‌های سابق این دوره از شورا دل خوشی ندارند و باتوجه به حواشی اخیر بدون تردید مردم انتظار دارند تا در باقی عمر این شورا، بیشتر به مشکلات گلستان و مطالبات شهروندان رسیدگی شود.

همچنین با وجود رحیم پرچگانی به عنوان شهردار جدید گلستان و صحبت‌های وی پیرامون پیشرفت و توسعه شهر و این ترکیب جدید در شورای اسلامی شهر انتظارات پیرامون اجرای پروژه‌های مختلف شهری بیش از پیش افزایش یافته است.

درپایان لازم به ذکر است که امیدواریم این هیأت رئیسه جدید بیشتر از سال قبل رسیدگی به دغدغه‌های مردم را در دستور کار خود قرار دهند و به معضلاتی نظیر ساخت و سازهای غیرمجاز و سدمعبر در شهرگلستان توجه بیشتری داشته باشند، چراکه در غیر این صورت تغییرات شورای اسلامی شهر همانند تغییر ویترین مغازه‌ای خواهد بود که اجناس داخل آن همچنان بدون تغییر مانده‌اند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.